Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó gyerekek anyukái,...

Rossz alvó gyerekek anyukái, mikortól aludták át végre az éjszakát?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, egy 3 éves és egy 1 éves. A kicsit nem lehet otthagyni az ágyában mert azonnal sír és nem alszik vissza csak cicivel a szájában. Szóval egész éjjel vele kell aludnom. A nagy hajnalban megébred 2-3x mert nem vagyok ott, hiába apával alszik utánam üvölt. Mikor lesz ennek vége könyörgöm mondja meg valaki??? Légyszi csak olyan írjon akinél alapból rossz alvó gyerekek voltak, aki már pár hetesen átaludta annak őszintén örülök de nem arra lennék most kíváncsi.
2023. szept. 30. 06:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%

Akkor lesz vége amikor ti felnőttek elhatározzátok, hogy vége lesz. Komolyan, tanulj meg nemet mondani a gyereknek, főleg a 3 évesnek.

Le kell ülni beszélni vele(már nem csecsemő, megérti) hogy nincs éjszakai cirkusz. Mert ha az apja vele alszik, nincs egyedül, nincs magára hagyva stb akkor a te figyelmedért megy a cirkusz. Nincs tovább, mert rámegy az egészséged.

A kicsit meg válaszdcel. 1 éves, ha nem szoptatod tovább 50% hogy nem ébred többet csak 1x éjszaka.

2023. szept. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Az első valaszoloval értek egyet.a kicsit el kell választani.

Nekem is azóta alszik egész éjjel amióta nem szopik.

Addig óránként ébredt.

Amikor befejeztem a szoptatást érdekes módon nem kelt egyszer sem

Azóta sem kel.18 hónapos.

2023. szept. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Én az ellenpélda vagyok akkor. 2évesen választottam el, addigra már csak az alváshoz kellett neki a cici. Eltelt azóta fél év és még mindig felkel 1x éjszaka.. elég neki egy kis összebújás de attól még felkel és én nehezen alszom vissza.
2023. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én kislányom 20 hónapos és tápszeres...

Most kezdett el 7 napból 3-4et átaludni, a többin pedig virraszt.

Sajnos vannak gyerekek, akik 4-5 évesen még felébrednek és minden éjjel mennek át a szülőkhöz :(

2023. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%
En fiam 3 éves múlt mikor ataludta az éjszakákat, de még cicizett akkor. De akkor már nem ébredt meg ciciert, addig 2-3x minimum minden este. Szóval cicizett, mégis végig aludta. Decemberben lesz 4,kb egy hete nem cicizik, persze ő szeretne, de ugyanúgy alszik végig. Viszont mindig is korán kelő volt, 6nal tovább nem nagyon aludt sosem.
2023. szept. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Emberek,a gyerek nem csak attól ébred éjjel,mert éhes.Idegrendszeri érettség kell hozzá.Ezen az elválasztás nem fog segíteni.Ha lehetőség van rá, akkor pedig legalább 2 éves korig ajánlott szoptatni.Nekem amúgy 5 éves kor körül aludták át az éjszakákat teljesen,addig keltek,meg kellett őket simogatni,vagy betakargatni,vagy csak megkérdezték,hogy itt vagyok-e,pedig 20 hónap körül magukat választották el, onnantól elutasították a szoptatást,tehát nem cicizni keltek fel.
2023. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és korán kelők, hétvégén is 6-7 körül ébren vannak.Cserébe viszont az oviba,suliba nem kellett öket sosem ébresztgetni.
2023. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

#6 atyaisten az gyilkos.

5 évig nem aludni

2023. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Aludtunk,csak megébredtek.Nem akkora cucc.Hozzá kell szokni.2 éves kortól dolgozni is tudtam járni tőlük,nem viselt meg.
2023. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#9

Jah igen, én már nemalvásnak hívom, ha akár egyszer is fel kell kelni.

Tudom, van aki ha 3x szopizik éjjel a gyerek, akkor is teljesen kipihent.

Én már a 20 hónap alatt teljesen kikészültem, engem már az is megvisel, ha 1x fel kell kelni 🥴 én nem megszoktam, hanem egyre rosszabb.

2023. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!