Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó gyerekek anyukái,...

Rossz alvó gyerekek anyukái, mikortól aludták át végre az éjszakát?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, egy 3 éves és egy 1 éves. A kicsit nem lehet otthagyni az ágyában mert azonnal sír és nem alszik vissza csak cicivel a szájában. Szóval egész éjjel vele kell aludnom. A nagy hajnalban megébred 2-3x mert nem vagyok ott, hiába apával alszik utánam üvölt. Mikor lesz ennek vége könyörgöm mondja meg valaki??? Légyszi csak olyan írjon akinél alapból rossz alvó gyerekek voltak, aki már pár hetesen átaludta annak őszintén örülök de nem arra lennék most kíváncsi.
2023. szept. 30. 06:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
47%

Oké. Akkor te vagy a mintaanya, mindenki mas alkalmatlan a gyereknevelésre 🤦‍♀️

Nem állok le veszekedni, mert felesleges.

2023. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem írtam, hogy alkalmatlan. Szerettek szenvedni a kialvatlanságtól? Akkor hajrá, csináld ugyanúgy tovább.
2023. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

22-es neked csak mázli volt,ennyi. Nem mindenkinek jó alvó a gyereke cicitől függetlenül. Ismerősöm gyereke tápszeres volt és hamar leszokott róla mégis 7 éves koráig nem aludt jól,erre elköltöztek és azóta átaludjq az éjszakát, azóta sem tudják miért 😅

Van egy alvásszakértő anyuka aki meg volt győződve róla hogy ő miatta jó alvó a gyerekei,na a 6. Gyereke rossz alvó lett,akkor jött rá hogy csak mákja volt🤣


Én pl 5 éves koromig nem aludtam jól pedig 3 hónaposan már nem voltam hajlandó szopizni. Szóval ennyit a tejes elméletről,ja és nem putyulgattak éjszaka mégis néztem éjjel a plafont sőt oviban sem tudtam aludni,van ilyen az hogy neked szerencséd van hát örülj neki,de nem rajtad múlt.


Enyém szopizik 2 éves és éjjel kel legalább egyszer,amikor nyaraltunk apukával aludt szoptatás nélkül ott is folyton kelt éjjel,várom mikor lesz jó alvó,talán a bölcsi jó hatással lesz rá.

2023. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
42%

Jaj az ilyen válaszolók... tipikus anyám.

"Mert én 5 gyereket neveltem fel, de egyik sem kelt éjjel. Te tuti elrontod a gyereket". Igen. Direkt szivatom magam.


Valóban nem keltünk éjjel, mert felesleges volt. Ha éjjel sírt barmelyik tesóm is, azt hallgatta az egész család. Mert "nem piszkáljuk, mert megszokja". Miutan 1 hetet vŕgigordítottak, utana persze nem volt kedvük kelni onnantól.

Meg is látszik az anya-gyerek kapcsolatainkon.

2023. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Köszi annak aki érdemben válaszolt :) gondolkodtam en is azon hogy 3an aludjunk együtt, lehet ki fogjuk próbálni, vesztenivaló nem nagyon van.
2023. szept. 30. 17:08
 26/26 anonim ***** válasza:

Nekünk meg pont az hozott javulást, hogy együtt alvásról váltottunk külön alvásra.

Nem aludt egyben 2 órát egy évesen a kislányom, akkor átköltöztem apukához és onnantól elkezdett 4-5 órákat aludni egyben.

Most másfél éves elmúlt, remélem a bölcsivel szintet lépünk, mert még mindig kel, de már csak egyszer, de sajna sokszor virraszt.

De már vannak átaludt ejszakák!


(Tápszeres)

2023. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!