Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Rossz alvó gyerekek anyukái,...

Rossz alvó gyerekek anyukái, mikortól aludták át végre az éjszakát?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, egy 3 éves és egy 1 éves. A kicsit nem lehet otthagyni az ágyában mert azonnal sír és nem alszik vissza csak cicivel a szájában. Szóval egész éjjel vele kell aludnom. A nagy hajnalban megébred 2-3x mert nem vagyok ott, hiába apával alszik utánam üvölt. Mikor lesz ennek vége könyörgöm mondja meg valaki??? Légyszi csak olyan írjon akinél alapból rossz alvó gyerekek voltak, aki már pár hetesen átaludta annak őszintén örülök de nem arra lennék most kíváncsi.
2023. szept. 30. 06:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
32%

Én is a lányommal alszok, 1 éves még cicizik. Nálunk az önkiszolgálás vált be :D

Vagy szoptatós hálóingben vagy anélkül alszok, lényeg, hogy a cici kint van. Álmában csak odafordul, bekapja, szív rajta párat, azt alszik tovább. Esetleg ha nagyon forgolódik, átrakom a másik oldalamra, hogy a másik cicimből is tudjon szopizni. Aztán alszunk tovább. Így max 1x vagy 2x ébredek meg, de max 2 perc és alszok is vissza.

Persze ez csak a normális napokon van így. Fogzás, betegség vagy épp a front is betesz néha. Akkor többet vagyunk ébren.

2023. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

A nagyobbik 13hónapos koráig cicizett. Addig óránként keltünk. Elvettem tőle, utána már "csak"2 óránként kelt. 4 évesen volt az első átaludt éjszakája. Most 4.5 éves, a mai napig kel 1x.


A kicsit 10hónaposan választottam el. Ugyan úgy óránként kelt utána is.

2 napja töltötte a kettőt, "csak" 3x kel éjjel.

2023. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

#11 bocsi, nem akarom szétoffolni a kérdést a nyafizásommal, csak olvastam h a kérdező is kivan az ébredésektől.

Pont a #11es akinek többször szopizik a babája és teljesen rendben van.

Én már azt sem bírtam, amikor a férjem horkolt, és arra ébredtem fel, pedig az is 2 perc se volt, mert csak oldalba böktem és aludtunk tovább.

De egy hét után át kellett költöznöm a másik szobába, mert nagyon hamar elkezdett megviselni.

2023. szept. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
6 éves korától aludta át.
2023. szept. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
58%
Lenne a franc élő cumi, önkiszolgálás meg óránként kelés🤯 este alvás van és kész. Mennyire hülyére lehet venni az anyákat manapság.
2023. szept. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
21%

15

Látom neked sincs gyereked

2023. szept. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
#16: miért ne lehetne gyereke? Mert úgy gondolja, hogy alvás neki is jár? Gondolom nem 1 napos kortól van alvás éjjel. De a kérdező gyerekei már bőven nem újszülöttek.
2023. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%

Aha. Csak akikor épp az éjszakát végigordítja, mert a közelségedre vágyik, te csak odaböfögsz neki egy "este van, alugggyá"-t és meg van oldva minden.

Nálunk 1-1 évvel nagyobbak a gyerekek. 4 és 2 évesek.

Mégis ez van, mint a kérdezőnél.

A kicsi kel vagy 5x, hiába nem cicizik.

A nagy is kel 1x, akkor megy az apjához.


Azért mert ta pl ridegtartásban tartod őket, lehet más a lelkükkel is foglalkozik és igyekszik a legjobbat adni a gyereknek.

2023. szept. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
58%
Böfögöd te a hülyeséget 18-as. 3 gyerekem van, 10 hónapos kortól nem dugtam a szájukba a mellem, este pedig nem hagytam ordítani egyiket sem, simogattam, dédelgettem, ott voltam, ahogy a férjem is, de este alvás van és kész. Kipihent szülők, kipihent boldog gyerekek. Mégis kinek kellene megtanítania, hogy az este alvásra való, ha nem a szüleinek? Hol van rendben lelkileg az a gyerek, aki éjjel óránként üvölt a csecs után? Akkora baromság mindenre rávágni, hogy majd megérik rá, aha, aztán 6 évesen is még ezerszer kel, még mindig pelenkás, még mindig ez meg az. Csak kicsik, nem pedig hülyék.
2023. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, az nem megoldható, hogy mindkét gyerek veled aludjon? Akkor a nagyobbik nem kelne sírva, hogy téged akar...
2023. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!