Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hónapos baba eddig elég jó...

11 hónapos baba eddig elég jó alvó volt, most hetek óta kb. 4x kel. Ugye ez elmulik? Nagyon rossz, hogy minket is minden éjjel ennyiszer kelt,aztán meg két ebredese között én alig bírok visszaaludni,sokszor nem is sikerül,már nagyon kész vagyok.

Figyelt kérdés
2023. okt. 24. 06:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, a legtöbben újszülött kortól ezen esnek át. Ti még szerencsések vagytok, hogy eddig jól aludt. Nekem mindkét gyerek kb 2 éves koráig kelt éjjel. Amúgy állat a háttérben fogzás, növekedési ugrás, bármi. Lehet csak átmeneti állapot.
2023. okt. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiamnál 7-8 hónaposan romlott el. Aztán most 17 hónapos, még mindig rossz.

Nem azt mondom, hogy minden éjszaka egyformán rossz, sőt, mostanában van néha egész jó is (olyankor csak 2-3x kell mennem hozzá). Egyszer majd könnyebb lesz, igen.

A lányom 3 évesen aludta végig először az éjszakát. Szóval én annyira nem is reménykedem egyelőre, hogy varázsütésre hirtelen jó lesz. Főleg, hogy 17 hónapos, és csak 8 foga van. Most tört át a 9. Így aztán a java még hátravan.

2023. okt. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem változott valami a szobában? (Pl. hőfok)

Az én 13 hónapos, jó alvó fiam pár hete elkezdett hajnalban kelni (5- fél 6 körül), persze nem is aludt vissza már utána. Lecseréltem a hálózsákját a vastag télire, és azóta megint fél 7-fél 8 körül kel általában.

2023. okt. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Mind a 2 gyerekem 8-9 hónaposan kezdte az éjszakázást. (Elötte 1x keltek)

A nagy 3 éves volt, mikor először átaludta az éjszakát. 1 napig tartott. Most 4.5 éves, a mai napig 10ből 7x kel 1x.


Lányom most lett 2 éves. Úgy 4x kelünk átlagban azóta is.


Én is zombi vagyok, fáradt. Az arcomon is meglátszik, éveket öregedtem hirtelen. Mégsem magamat sajnálgatom, hanem tudom, hogy a gyerek ezzel jár 🤷‍♀️

Állhat a háttérben fogzás, front, idegrendszeri éretlensén, bolygóállás, bármi.

Semmi nem tart örökké, tartja a mondás.

2023. okt. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!