Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nehezebben alszanak el az...

Nehezebben alszanak el az utobbi napokban a gyerekeitek, vagy csak nalunk megy ez most?

Figyelt kérdés
Itt 3 eves a delikvens
nov. 3. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanúgy alszik el, mint eddig. Az óraállitas miatt picit előbb.
nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, gyorsan elalszik.
nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van nálunk 3 éves is, nem alszik el nehezebben, sőt inkább az óraállítás miatt előbb ugye.
nov. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 7 évesen is nehezen alszik el, de nem az óraátalállítás, hanem a frontok miatt.
nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 éves múlt, összevissza alszik pár napja. De egy-két hónapja fogzik, már az megkavarta, aztán az úgy tűnt, véget ért, csak egy órával elcsúszva maradtunk október eleje óta. Az óraátállítás helyre tette, aztán az elmúlt pár napban megint ide-oda tolódik minden. Két órával később alszik el este, vagy kimarad a délutáni alvás, vagy ma meg az imént aludt el du. 2 helyett, de úgy, hogy bemászott az ágyba, becsukta a szemét és hortyogni kezdett, nem én altattam el. (Persze az már az én döntésem, hogy nem ébresztem fel, hagyom aludni.)
nov. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!