Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikor érdemes legkésőbb inni...

Mikor érdemes legkésőbb inni kávét, hogy az esti alvásba ne zavarjon bele a babának?

Figyelt kérdés
Ma kivételesen 3-kor ittam egyet de katasztrófa az altatás, igaz csak 3 hónapos de fürdés utàn nagyon hamar elalszik általában. Lehet összefüggés vagy túlparázom?!
nov. 7. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Túlparázod...

En pl napi 3 kávét is képes voltam (vagyok) meginni, szoptatás alatt is megittam. Akár este 6kor is.

Simán aludt a gyerek is és én is.

nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfügg{ is, van, amelyik babára jobban hat. Én egyszer fél 4kor ittam kávét, a 2 hónapos babám este fél 11ig pörgött. Csak az utolsó 30 percben volt nyűgös, addig jól elvolt. Nálam a max a 2 óra, akkor is csak fél adagot iszom már. Ki kell tapasztalni.
nov. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeimre nincs hatással, így hiába írom, hogy ha 5kor megiszok egy kávét, ugyanúgy alszanak, mintha csak 2-kor ittam volna (de cserébe akkor én előbb bealszom, mint ők :D ), rajtad ez nem segít. Ezek szerint a te babádnak a 3 órai kávézás már kései. Bár őszintén nem gondolnám, hogy 1-2 óránál tovább érdemben hatna a babára, ha egyáltalán, szóval szerintem inkább véletlen egybeesés lehet, mint bármi más, de nyilván nem az én mindennapjaimra van ez hatással, szóval te döntésed, hogy kísérletezel vagy ezentúl korábban iszod a kávéd.
nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!