Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kiságyba a henger alakú...

Kiságyba a henger alakú rácsvédőt/szűkítőt meddig ajánlott használni?

Figyelt kérdés
Amíg el nem kezd forogni? Utána maradhat racsvedo nélkül már?

jan. 24. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Miért zavar téged? Alvás közben forog, verje be a fejecskéjét? A 22 hónapos fiam imádja.
jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy gondolod. En pont, hogy nem mertem a kisagyban hagyni semmit, amig picike volt, a fulladasveszely miatt.


Viszont 8 hos koraban kapott racsvedot, azert, mert akkor mar rendszeresen felkelt arra, hogy kidugta a racsok kozott a kezet-labat almaban es ez zavarta, felebredt ra, amikor megprobalt fordulni.

De nem henger alakut valasztottam, annak oszinten nem sok ertelmet latom, sok helyet is elvesz az agybol+ ra is tud allni a baba, ha mar felall, ami veszelyes lehet.

jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt úgy kaptuk, mi szeretjük. A hengerbe nem tudja befúrni a fejét, illetve jól meg is támasztotta amíg oldalt fektetve aludt.


Tényleg sok helyet foglal el, viszont pont emiatt a Szűkitő módja miatt nem veszik el a kisagyban míg kisebb, körülveszi őt majdnem mint egy babafészek.


Most viszont pont ez a hátránya: Mozgásfejlődés során most hogy elkezdett fordulhatni, és ugye a hely is kisebb vele, már zavaró lesz a számára, józan esszel nézve.


Én is emiatt most a kikötözősön gondolkodom, hogy mégse verje be magát meg ne csak ràcs legyen. Azt olvastam azt meg valamelyik baba bontogatja lefelé. Majd kipróbáljuk.

jan. 24. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Én pont akkor vettem neki hengeres rácsvédőt, mikor már forgott. Amíg tehetetlenebb kicsi baba volt, tartottam magam ahhoz, hogy nem teszek be veszélyes dolgot a kiságyba.

Nappali alvásnál imádott a babafészek szélébe kapaszkodva aludni a pocakján, így vettem egy ahhoz hasonló vastag, kiságy 4 oldalából hármat végigérő hengerpárnát. Úgy is teszem le szopizás után, hogy az egyik karjával a párnát átkarolva alszik.

jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsiként nem nagyon volt bent neki sokáig, meg o maga sem mindig.


Én inkább most cserélem le: bejottem előbb és konkrétan kiszedte és magán szorította az egyik hengerpárnát, valahogy kipiszkálta.. én most aggódom emiatt, plusz hogy már hasra fordul szűknek érzem, szerintem akadályozná.


Az a hengerpárna érdekes lehet, rákeresek.

jan. 24. 23:53
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok. Nekünk konkrétan ez van:


[link]

jan. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Így már látom, ez egyben van. Nekem több darab ilyen henger van, kb ugyanígy. Viszont valahogy ráéreztem tegnap, mert este miután írtam ide, sikerült valahogy az egyik ilyen hengerpárnát kiszednie, ott szorította magához.
jan. 25. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!