Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig normális, hogy éjszaka...

Meddig normális, hogy éjszaka eszik egy baba/gyerek?

Figyelt kérdés
Meg szabad próbálni leszoktatni az éjszakai evésről, vagy hagyjam? Ha igen, hogyan?
febr. 23. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, de követem a kérdést. Az enyém 1 éves, de éjjel 1-2x kel cicizni. Ha többször akkor ott a fogak a ludasak nálunk.
febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Ameddig úgy érzed bírod. Ha már vacsorára szilárdat eszik és mennyiséget is, szerintem ki kell bírnia reggelig. Te sem kelsz éjjel enni.

Szerintem 1 éves korban már mindenképp elhagyható, ha addig nem történik meg magától.

Nekem 3 gyerek van, a legtovább 6 hónapos koráig kelt egyszer éjjel a pici. Mindhárom hamar átaludta.

Leszoktatnom így nem nagyon kellett.

Esetleg cumival (ha használ) próbálhatod visszaaltatni. Vagy amivel tudod altatni.

febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 honaposom meg legalabb egyszer eszik ejjel, de van, hogy tobbszor. Tapszeres. Teljesen normalis, hogy esznek meg. Nem kell leszoktatni.
febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
1 eves, egyszer meg felkel enni, tapszert ker ilyenkor, aztan alszik. En meg nem tervezem leszoktatni, de nem is latom hogy lehetne. Parszor probaltam ilyenkor neki csak vizet adni, de egyertelmuen ehes, nem szomjas.
febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az enyém 1 év 8 hónapos, bőven eszik napközben elég szilárdat, biztos nem a kalória hiányzik neki, inkább az íze a tápszernek. Van cumija, próbáltam vizet, de ezek nem elegek ilyenkor, képes teljesen behergelni magát, ha nem kap tápszert. A védőnő forgatta a szemét, hogy egyáltalán napközben kap tápszert (a délutáni alváshoz), hát még ha tudná, hogy éjjel is. Úgyhogy emiatt aggódom, hogy én csinálom rosszul, de nem bírom leszoktatni. Éjjel 2x60-at iszik, úgyhogy nem sokat, de azt megköveteli.
febr. 23. 22:39
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Csináld egyre vizesebbre!
febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Mindkét gyerekem igényelte a tápszert éjjel is két éves korukig.
febr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok és esténként felebredek és eszek. 🤷🏻‍♀️
febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#6 Próbáltam, de egy bizonyos hígítás felett eldobja.
febr. 24. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!