Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek hogy ne ébredjen...

Mit tegyek hogy ne ébredjen éjszaka ennyiszer?

Figyelt kérdés
Elegem van, nem bírom. 4 hónapja 2 óránál többet nem alszom egyben. 6-8-10x ébred éjszaka. Mellettem alszik. Van amikor cumi elég a visszaalváshoz, van amikor csak cici, van amikor csak annyi hogy mellé bújok. Egyszerűen nem értem mi lehet a gond, már 8 hónapos és egy éjszakát nem aludt át. Próbálok napirendet tartani, nappal alszik 2x 1-1,5 órát. Szoba hőmérséklet jó, ruhája jó, nappal sokat játszunk, 2x levegőzünk, esti rutin fix. Foga most épp nem jön, van már 2. Tényleg tanácstalan vagyok. Már a szoptatás abbahagyásán gondolkodom, hátha az a gond. De van hogy cici nélkül alszik vissza, sőt van hogy egyedül is. Nincs több ötletem mit tehetnék, nagyon fáradt vagyok.
máj. 4. 06:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
35%
Nálunk az első naptól kezdve külön szoba, külön ágy volt. Nem gondolnám ezt ridegtartásnak. Nálunk akkor kezdte el átaludni az éjszakát, amikor hasra fordítottam és úgy aludt. Ez volt 3 hónapos korában. Én nem tudtam volna nyugodtan úgy aludni, hogy ott van köztünk egy pici gyerek de kinek mi a kényelmes. Az enyém egyébként tápszeres volt. Nyilván neked könnyebb így szoptatni, hogy ott van melletted.
máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!