Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Apa hogyan altassa el a...

Apa hogyan altassa el a cicifüggő babánkat?

Figyelt kérdés

Én csak cicin tudom sajnos, de a mama simán elaltatta.Persze nem voltam ott :)Így nem látott a gyerek.

Szeretném ha nem cicin aludna el, lassan 1 éves. Azt hallottam, ha apa átveszi az altatást, talán könnyebb így leszoktatni. De nem tudja hogyan altassa. :) Ötletek?



2012. aug. 29. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
2%

1 éves, és még cicin alszik?! Miért hagytad?

És apuka még soha nem altatta? Micsoda csapat vagytok! :-)

Fektesse le, meséljen egy kicsit, és aludjon! Egyszerű, a gyerek elalszik, ha fáradt.

Csinálják úgy, ahogy a mama, tehát téged ne lásson közben.

2012. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kérdésre nem válaszolunk kérdéssel, de azért köszi :)
2012. aug. 29. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is úgy aludt csak el.Apa nem tudta úgy sem elaltatni.Mellé feküdtem ,sokáig vergődött ,ostromolt aztán egyszer elaludt.Volt sírás is hiszti is.
2012. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nahát, ha a kedves első tudná, hány gyerek alszik el 1 évesen még cicin. Sőt, még utána is. :))

Nem mindenkinek jön be ez az Apával altatás. Én is ennyi idősen szoktattam le, amikor már majdnem bealudt, elvettem tőle, és úgy simogattam a kiságyában álomba. Egy fokkal ugyan előrébb jutottunk, de lassan 2,5 éves, és a mai napig nem alszik el egyedül. Ez van.

2012. aug. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elvetted tőle és simi az ágyban?Azt hogy?

Én ha idő előtt kiveszem a szájából, egyből ordít, fel sem tudok vele állni :D

Ha meg elaludt, kiveszem a szájából, aztán picit várok és be az ágyba, de így is van, hogy felébred, míg berakom és kezdhetem elölről :S Nem könnyű 12 kilót berakni a kiságy aljába :S

2012. aug. 29. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, válaszoltam IS, akérdéseim után :-)

"Fektesse le, meséljen egy kicsit, és aludjon! Egyszerű, a gyerek elalszik, ha fáradt.

Csinálják úgy, ahogy a mama, tehát téged ne lásson közben."

2012. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:33

Ezt valóban nem tudom, nálunk nem volt szokásban! Már egy hónaposan sem, pont a rászokás veszélye miatt..

2012. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!