Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 14-15 hónaposod hányszor...

14-15 hónaposod hányszor alszik napközben?

Figyelt kérdés
Próbálnám átszoktatni 1 alvásra, de reggel 7-kor kel és 2 óra múlva már nyűglődik. Viszont ha 9-10-kor leteszem, akkor 11, fél 12-kor felkel és vagy alszik délután is 1 órát vagy nem. Első esetben az éjszakák rosszak, második esetben az esték. Mit csináljak?

2012. dec. 18. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Amit te most le írsz mi a kislányommal 12 hónaposan mentünk végig. Én rászántam egy hetet, az át álásra. Nem erőltettem de terelgettem. Szóval én ha javasolhatok valamit az az ami nekünk bejött. Terled a kis figyelmét a nyüglődésről. Ne fektesd le az első nyöszire. Húyd az időt amig tudod. Nekem mondjuk 8kor ébred/ébredt így ő mindig 11re fáradt le. leültem vele mókázni, játszottunk, bírkóztunk és hopp mire odanéztem dél volt :) Itt meg mondjuk jött a másik gond az evés :) Mert ugye álmosabb volt mint éhes :) Így én egy darabig alvás után ebédeltettem..... De bejött mert este nem volt se hiszti se nyafi....! Szóval a megoldás az idő tologatás :) Sok sikert :)
2012. dec. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól írja az első válaszoló. Én nem kapcsoltam azonnal, hogy át kellene állni az egy alvásra, és így voltunk, mint Ti, hol 2x, hol 1x. Aztán egy idő múlva már sehogy sem tudtam ebéd előtt elaltatni. Magától átállt, de volt vagy másfél hónap ez a köztes állapot, és senkinek se volt jó. Mióta egyszer alszik (ebéd után, és legkésőbb 3-ig hagyom), este fél 7kor vacsora, a nyolc órás harangszóra mindig alszik már.
2012. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lányom 1x alszik,11-12óra között,de mostanában előfordult,hogy nem volt hajlandó aludni,csak este a szokásos időben.Ő általában este 8óra felé alszik el és reggel 6-kor már fel van.
2012. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! Ma csak egyszer aludt, kíváncsi vagyok mi lesz éjjel. Megpróbálok átállni, de félek, hogy így meg csak 1 órát fog aludni nappal.
2012. dec. 18. 21:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap csak 1 órát napközben és 11-től fürdésig semmit. Mégis fent voltunk másfél órát éjjel. Nem tudom mi baja van. Szeparációs szorongás?
2012. dec. 19. 08:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi is gyakran fent vagyunk éjjel, egyszerűen képtelen visszaaludni, csak túrja magát az ágyában, beüti a fejét a rácsba, forgolódik. 3 napja nyugodtan alszik, éjjel egyszer kelt fel, kapott langyos teát, és szunya tovább. De minden estétől félek, hogy mi lesz ...
2012. dec. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!