Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam le a babám...

Hogyan szoktassam le a babám a cicin elalvásról?

Figyelt kérdés
3 Hónapos a babám és este általában mellettem alszik és cicin alszik el tudom nem jó ötlet volt rászoktatni de császáros sebbel könnyebb volt, de most már nappal is csak cicin alszik és amint leveszem cicről felébred ezen is szeretnék változtatni. Tapasztalt anyukák tanácsát kérném!

2013. máj. 10. 13:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
4,5 hos babam is cicin alszik imadom. Ha tehetne csak azon nyamnyognamig alszik. Mikor bealudt valaszd le az ujaddal es hirtelen csukd ossze a kis szajat az ujaddal igy megmarad a vakum. Ha felebred add vissza a cicid aztan kesobb probald ujra. Nekem bevalik.
2014. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajna nállunk ugyanez van mondjuk csak 5 hetes én nem bánom a cicin alvást csak az a baj hogy ő még nyel is ilyemkor és ha elaludt a büfi felébreszti meg a hasa,mikor jól lakik megbüfiztetem én csak a cicizéskor és nyeldes...kivagyok mert alig alszik igy csak rajta letenni a büfi miatt nem tudom
2014. febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!