Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felfúrták mindkét gyerekem....

Felfúrták mindkét gyerekem. Te mérges lennél?

Figyelt kérdés

Panel lakásban lakunk.Több kisgyerekes család is van.Szerintetek bunkó volt az illető,hogy 1órakor neki állt fúrni?Mindkét kisfiam bőgve riadt fel.Oké,hogy van ha lakást újjít valaki,de akkor a ba ki írhatta volna,hogy ekkor és ekkor hangosak leszünk,bocsi.Én még akkor is tiszta para vagyok,hogy mit szól más ha du.-n 5 körül felfúr a párom egy polcot vagy egy képet.

Igaziból mérges vagyok,mert a nagyobb 3,5 éves két hét után végre elaludt du.-n,erre tessék.A pici 15 hós pedig tiszta dinka lesz ma már,mert vissza aludni nem fogígy estére kifog purcanni szegénykém.

Ti mérgesek lennétek,vagy csak én fújtam fel most a dolgokat?


2013. júl. 4. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván nem örülnék. De ha kiírja, az min változtat?


Ha nem nagy gond, próbáld meg este előbb letenni őket.


Amikor már lehiggadtál, menj át a szomszédhoz és kérdezd meg kedvesen, hogy mit tervez még a következő napokra, hogyan alakítsd a napirendeteket.

2013. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Mérgelődhetsz,de attól nem lesz jobb.

Vidd le őket a játszóra, fáraszd ki őket,hátha hamarabb kidőlnek.

2013. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Én is mérges lennék az biztos, dehát a szomszédnak is élni kell. Ilyen az élet.
2013. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
58%

Nappal nehogy már ne fúrhasson.

Panel,szokd meg,házirendben is benne van mettől meddig lehet,és a délután 1 az tuti olyan amikor lehet.


Kitenni nálunk csak azt kell,ha 1-2 napnál tovább tart a felujitás.

2013. júl. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Persze,de ha kiírja akkor átmegyünk anyuhoz és ott alszanak.

És tudják,hogy ilyenkor alvás van,és nem csak nálunk,me mondom,több kisgyerekes család van.Nem lehetett volna késöbb.amúgy ha jól hallom már nem is csörögnek zörögnek.Fél óra fúrás volt.Nem egy egész napos programáérhetett volna késöbb is.Nem tudom melyik szomszéd volt.

2013. júl. 4. 13:52
 6/27 anonim ***** válasza:
75%
Nem lennék mérges, ilyen a panelélet. Mi társasházban élünk, van, hogy fúrnak, faragnak, szaladgálnak, dübögnek. A fiam, ha elaludt, sose ébredt fel ilyesmikre. Még arra sem, ha séta közben elzúgott egy motor a babakocsi mellett. Miért lenne bunkó a szomszéd? Úgysem lenne olyan időpont, ami mindenkinek megfelelne. Meg hát honnan kellett volna tudnia, hogy alszanak a gyerekeid? Ha kiírta volna, akkor is fúrt volna..vagy akkor nem altatod el a fiaidat? Az ilyen társasházakban, panelokban is mindenki éli a saját életét, nem mással kell foglalkozni (persze az ilyen zenebömböltetés, indokolatlan kiabálás egész nap már más..).
2013. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
55%
Olyan vizuális vagyok ma, vihogok a kérdéseken.
2013. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%
Te fújtad fel. Ha éjszaka 1 órakor csinálja akkor azt mondom hogy talán jogos, de így? Ha nem tetszik hogy emberek között élsz akkor költözz ki a vadonba valami barlangba.
2013. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
Panelban nem tudsz jókor fúrni. Ha 1-kor fúr, te dühöngsz, ha 5-kor akkor az dühöng, aki már hajnal 3 óta ébren van, Ha délelőtt fúr akkor az dühöng, aki éjszakás műszakban dolgozott. Ha ilyen helyen laksz ezt kell megszokni és elfogadni. Egyébként 1 órakor azt csinál amit akar, egy polcfelfúrást nehogymár ki kelljen írni!!! Istenem nem aludtak, nagy dolog. Gondolom nem okoz gondot ha korán mennek aludni.
2013. júl. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
Aki fúrt 1-kor annak tuti nincsen gyereke. Nekem sincs, de déltől 3-ig már csak emberségből se fúrok meg bulizok vagy akármi és mi is panelban élünk. Amúgy úgy tudom, hogy napközben nem is lehetne 11-től 14-ig vagy 15:00-ig tervezetten zajongani. Buli meg a fúrás ilyen. Legalábbis Édesanyáméknál (Baranya megye és szintén társasház) és nálunk is (Veszprém megye) be van írva a házirendbe. Nézd át Te is és ha megtudod ki volt az nyugodtan dobd be a postaládájába vagy csak tedd ki a faliújságra a csendrendelet részt harsány színnel kijelölve!
2013. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!