Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felfúrták mindkét gyerekem....

Felfúrták mindkét gyerekem. Te mérges lennél?

Figyelt kérdés

Panel lakásban lakunk.Több kisgyerekes család is van.Szerintetek bunkó volt az illető,hogy 1órakor neki állt fúrni?Mindkét kisfiam bőgve riadt fel.Oké,hogy van ha lakást újjít valaki,de akkor a ba ki írhatta volna,hogy ekkor és ekkor hangosak leszünk,bocsi.Én még akkor is tiszta para vagyok,hogy mit szól más ha du.-n 5 körül felfúr a párom egy polcot vagy egy képet.

Igaziból mérges vagyok,mert a nagyobb 3,5 éves két hét után végre elaludt du.-n,erre tessék.A pici 15 hós pedig tiszta dinka lesz ma már,mert vissza aludni nem fogígy estére kifog purcanni szegénykém.

Ti mérgesek lennétek,vagy csak én fújtam fel most a dolgokat?


2013. júl. 4. 13:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Bosszantana, de nem haragudnék, az nem lenne jogos. A többi lakó nem köteles tehozzád igazodni, és bejelenteni előre, ha fúrni fog.
2013. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha akarná sem tudná olyan időpontban csinálni, hogy az mindenkinek megfeleljen, senkit ne zavarjon vele.

Tudom, hogy rossz és kellemetlen, de sajnos ha az ember nem megy tanyán lakik, akkor számolnia kell ilyen dolgokkal.

Nálunk a szomszéd 5 hónapja építkezik, szóval a kertes övezet sem sokkal jobb.

Kisfiam egész jól megszokta a zajt, pedig a betonfúrótól a betonkeverőn keresztül minden ment minden áldott nap.

Mi úgy oldottuk meg, hogy mindig becsuktam az ajtót, betettem neki zenét (amúgy is arra alszik el), és így kevésbé hallatszik be, illetve nem annyira feltűnő.

Mondjuk tegnap meg a lakás riasztója kezdett el sipítani este fél 11-kor, mikor a kisfiam amúgy is minden kis zajra felébredt (tegnap rettentő rosszul aludt), úgyhogy én sem örültem, de elfogadom, hogy ez van. Szóval nem mérgeskedek rajta, mert szerintem nem sok értelme van.

Off: bocs, de ez a "felfúrták a gyerekem" nekem nagyon figyelem felkeltő cím volt, el sem tudtam képzelni mit takar :).

2013. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi is panelban lakunk, és csak azt kell kiírni, hogyha felújítás van, 1-2 polc felfúrását nem. Sajnos a házirend szerint 8-19 között fúrhatnak, kopácsolhatnak. :( Mi is voltunk így, hát nem aludt.Szinte egész nap pihentünk. Nem lehet mit tenni, csak mérgelődtem egyet magamban és betettem a babakocsiba és lementünk sétálni.
2013. júl. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Mikor fúrjon?

Reggeltől délig az éjszakások alszanak,déltől 2ig a gyerekek,délutána csecsemők második nappali alvása van,késő délután a nappalosok esnek haza és pihennének,utána meg megint a kicsik alszanak már,éjjel meg nem lehet...

2013. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Akkor én mit szóljak. A szembeszomszéd minden este 10 után jön haza a traktorjával, ní amíg beáll, kb 20 perc, elég szűk a bejárójuk. Minden ablakunk rezeg, azt lesem mikor törtik ki. 3 lépésre van a tarktor az ablkatól. Én pedig hajnalban kelek dolgozni. Mégsem szólok! Pedig erre a gyerekek is rendre felkelnek, ami nekem nem jó, mert nem hagynak visszaaludni. Toleráns vagyok, egy közegben élünk, ő addig dolgozik, hát mit tud tenni. Ez van, nem szeretem, sokkal kellemetlenebb éjszaka a zörgés mint délután 1-kor. Mégis csendben vagyok.
2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%
Én biztos elküldeném a k...anyjába az illetőt, és levinném az ordító gyereket, hogy lássa, mennyire jó ez nekünk. Nem érdekel, hogy lehet fúrni. Fordított esetben ő sem örülne, az tuti. Meg kell vele beszélni, hogy legalább 3 körül fúrjanak, vagy ilyesmi. Én egyszer az alattunk lakót küldtem el, mert furulyázott, és annyira idegesítő volt, hogy nem bírtam, és szóltam neki, mert ugye én altattam a gyereket már fél órája legalább, ami elég idegesítő alapból, nem hogy még a kornyika. Úgyhogy teljesen jogosan vagy mérges.
2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
12. vagyok, azt kifelejtettem, hogy engem is mindig frusztrál, ha valamit zajongunk, hogy kit zavarunk vele, de szerintem ha pl. egy középkorú vagy simán gyermektelen férfi fúrkál, benne valószínűleg fel sem merül, hogy ilyenkor a gyerekeknek alvó idejük van.
2013. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. A panelnak ez az átka.

Sajnos hiába szól, meglobogtatja a házirendet, hogy neki lehet és ha olyan és szólsz neki, akkor lehet hogy máskor csakazértis délután 1kor fog fúrni. Nem jó ilyen miatt szólni, sem kötözködni. Én is szóltam egyszer a felettünk lakónak, mert éjfélkor nekiállt baromi hangosan zenét hallgatni, gondoltam szólok neki. Nem elég hogy elküldött melegebb éghajlatra, de csakazértsem zárta le a zenét. Ez van sajnos. Joga van, lehet tényleg meg sem fordul a fejében, főleg ha nincs gyereke. Vagy lehet nincs máskor ideje fúrni, mert kivett pl egy szabadnapot. Sosem lehet tudni, mi van a háttérben.

2013. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%

Jogos. Én sem örülnék! De sajnos nincs olyan időpont ami mindenkinek jó.

Nálunk a hüly_ szomszéd csinálja folyton a cirkuszt... Mindig akkor vágja azt a roh@dt füvet, mikor a gyerek alszik. Meg bőgeti a láncfűrészt csak úgy üveghangon az udvaron, jóhogy felkel rá a gyerek... Ugyan így az aggregátorral... Legszívesebben elküldeném a jó q____ anyjába. Nem ő fog szívni egész nap egy ordító gyerekkel...

2013. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Kissé egocentrikusan éled az életet. Nem csodálom, kellemetlen két gyerekkel, akik felriadnak és sírnak. DE a társasházi szabályzat megengedi a hétköznapi felújítást, normál időben is csinálták, az, hogy ti épp aludni akartatok, szomorú véletlen. Ettől még lehetsz mérges, csak teljesen felesleges.
2013. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!