Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Felfúrták mindkét gyerekem....

Felfúrták mindkét gyerekem. Te mérges lennél?

Figyelt kérdés

Panel lakásban lakunk.Több kisgyerekes család is van.Szerintetek bunkó volt az illető,hogy 1órakor neki állt fúrni?Mindkét kisfiam bőgve riadt fel.Oké,hogy van ha lakást újjít valaki,de akkor a ba ki írhatta volna,hogy ekkor és ekkor hangosak leszünk,bocsi.Én még akkor is tiszta para vagyok,hogy mit szól más ha du.-n 5 körül felfúr a párom egy polcot vagy egy képet.

Igaziból mérges vagyok,mert a nagyobb 3,5 éves két hét után végre elaludt du.-n,erre tessék.A pici 15 hós pedig tiszta dinka lesz ma már,mert vissza aludni nem fogígy estére kifog purcanni szegénykém.

Ti mérgesek lennétek,vagy csak én fújtam fel most a dolgokat?


2013. júl. 4. 13:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nálunk is sokszor megtörténik és többször este 8-kor!Szerintem ez még idegesítőbb,az én lányom is eleinte üvöltve riadt fel minden egyes alkalomkor,de most már sikerült felfognia-rengetegszer elmondtuk neki-,hogy nem kell félni,nem bánt,csak fúrnak ...stb.

Ráadásul ebből kifolyólag már akkor is elkezdett sírni,ha csak a robotgépet kapcsoltam be,vagy a porszívót.

A mi házunkban is sok a kicsi,de sajnos ez ellen nem lehet tenni,meg aztán nem is minden gyerek egy időben pihen,mint ahogy az én lányom sem minden nap ugyanabban az időben fárad el.

2013. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly nyáron szétkapták az alattunk lévő lakást, nem kis zaj és felfordulás volt. Második nap lementem és kedvesen megkérdeztem a szakit, hogy kb mikor fognak fúrni, hogy alakítsam a gyerkőc alvását. Megkérdezte, hogy mikor alszik, megbeszéltük, hgy 13-16 között nem fúrnak. Ha anyázva megyek le, lehet nem lett volna ennyire kompromisszumképes.

Amúgy persze, zavarna, a belefúrnának a délutáni sziesztábkba, de sajnos ez van...

2013. júl. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
69%

Mi most költöztünk, este 7-9 között fúrt a férjem, mert akkorra kapott kölcsön egy fúrót!

A gyerekeim simán tudtak aludni tőle. 3 hetes, 4 éves.

Engem nem zavarnak az ilyen dolgok, tolerálom, mert ha csak akkor va idelye az embernek, vagy pont olyan fázisban van a munka, akkor akkor kell csinálni, pláne ha fizetett ember, aki siet, nem a gyerekekre gondol, pláne ha neki nincs is, nem is tudja hogy akkor alvás idő van!

Az enyém 14-17 alszik, engem ha zavarna, akkor nekem pont az lenne rossz, ha később furna!

De akinek meg naponta 2x alszik a gyerek, annak meg a délelőtt sem jó...

2013. júl. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
53%
Mi is panelban lakunk. Pont a felettünk lévő lakásból kiirták h felujitás lesz. De még pocakban volt a kicsi. Már fél éve csinálják a lakást és nem tudjuk mit tudnak csinálni ilyen sokáig. (Már befejezték.) De vagy 5 hónapig minden nap,egész nap csinálták.. A kicsi fel se vette h furnak vagy sem.Ő ugyanolyan jól aludt mint elötte. A nagy meg,ő el se aludt néha...De nem zavarta. Ma viszont már kérdezi h ki furt meg mi történt? Egyébként a nagyunk 2-5 között alszik.Én az 1 órakor való furás miatt nem haragudnék..
2013. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én nagyon együtt érzek veled,mi elköltöztünk kertesbe hasonló okok miatt,itt azért sokkal csendesebb,a kicsi már ide született,a 2 nagyobb meg sokkal nyugodtabb,meg én is..
2013. júl. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 lolsanya válasza:
bocsáss meg de a címet olvasva elröhögtem magam és elgondolkoztan hogy hova fúrták fel de amúgy 8~9 óráig lehet építeni a lakást panelben
2013. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Olyan időpont nincs, ami mindeniknek jó, ilyen egy társasház, de még a kertes részen is van ilyen, a szomszéd házban pl. hetente nyírják a füvet, jó hangos nyíróval, reggel 8-kor kezdi és még 1-kor is tart. Persze, hogy utálom, de neki meg az hobbija. És vannak a későn kelők, akik 10-ig alszanak, vannak a kisgyerekek, akik ki tudja mikor, mert kor és gyerekfüggő, meg vannak a nyugdíjasok, akik hajnalban kelnek és este 8-kor már fekszenek le és vannak, akik éjszaka dolgoznak és nappal aludnának. Egyszerűen nem lehet igazodni. Nyugodj meg, mert joguk van nap közben fúrni, csak magadat idegeled feleslegesen.
2013. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!