Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légyszi adj tanácsot! 6 hetes...

Légyszi adj tanácsot! 6 hetes kislányom reggel óta fent van, ezt csinálja velem napok óta, nem alszik semmit, evett-ivott-pelus tiszta. Sehol nem jó neki. Tudom melege van. De iszonyú hisztis. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 13:53
1 2
 11/17 JnéHN ***** válasza:
A füle nem fáj? Nálunk most fülgyulladása van nagyon sok kis gyereknek. Többek között az én 3 és 1 éves fiaimnak is.
2013. júl. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, nagyon melege van, akkor töröld át bevizezett textilpelussal, ez felfrissíti.
2013. júl. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Próbáld meg hogy ledölsz az ágyra és ráfekteted a mellkasodra.Ott hallja a szived és jobban megnyugszik. A kicsi fiam is vagy kézben aludt(2 hónapig) vagy hason.

Szerintem ha nagyon meleg van akkor elég neki egy pelus. Esetleg pihenőszékben nem próbáltad?

2013. júl. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

nagyon sok minden próbáltam már, az én kics lányom egy kimondott hisztizsák :)10 percig elvan 1 helyen és megunja. fürdettem napközben, frissitettem pelussal.

pont most aludt be rajtam fürcsi elött.

pukik gyötrik csak, szerencse nem a pocija.

2013. júl. 26. 17:36
 15/17 JnéHN ***** válasza:
Ha a pukik gyötrik, akkor az a hasfájás. Próbáltad már az Espumisan cseppet?
2013. júl. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Gabi86 ***** válasza:
nekem a védőnő azt mondta ilyen pici korba még nem is lesznek el ennél tovább,sőt nekem max 5 percet mondott,hogy annál többet ne várjak tőle.mondjuk az én lányom is max10-15percet van el,de nem is szabad többet várni tőlük.8 hetes kis lány anyukája
2013. júl. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

kisfiamnak kb. 6 hetesen romlott el az alvókája :) azóta éjszakai alváson kívül napközben max 1-2 órát alszik (ezt van, hogy egyben, és van, hogy 5 részletben) :)

én sokat játszok vele, ölbe veszem, dumálunk egymásnak, megpróbálom letenni játszószőnyegre, ha sír, felveszem, táncolok vele, zenét hallgatunk, megfürdetem napközben is, ha pedig pihenni akarok, cicire rakom - van, hogy én alszom, ő meg elvan :)

2013. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!