Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tenyleg csak ez a megoldas...

Tenyleg csak ez a megoldas altatasra?

Figyelt kérdés

Az alvassal vannak gondjaink. Egyszeruen keptelen elaludni. Ne hasfajos, mert tapszert valtottunk, cseppeket kap. Most ujra szinte csak cicit adok neki, mert pont annyi tejem van.

A gondom az, hogy nem tud elaludni. Delelott le kell mennem vele, hogy ne oruljek meg otthon. Lent alszik, meg akkor is ha nem tolom a kocsit. Ahogy hazaerek vele rogton fel kell es nyomja a sirast. Az este pedog horror. Sehol nem jo. Cicin bealszik, megvarom amig total ellazul, de ahogy leteszem elindul a hiszti.

Nem hasfajos, mert ez a herce-hurca kb.22-23oraig tart. Onnan viszont alszik. 2szer kell fel enni. Mi lehet a gond? Mar szinte semmit nem merek enni, nehogy a pocak fajjon. Adok neki citromfuteat, es mar en is iszom. Minden delutan mikor jon a parom, mar gyomoridegem van, mert tudom mi var estig. Minden este egyutt sirok a gyerekkel :( lassan megorulok. Meddig tart meg?


2013. aug. 23. 16:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2013. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Tenyleg ez a megoldas? Itt olvastam, hogy hagyjam sirni. 10percenkent menjek oda, simogassam. Megprobaltam tobbszor is. Delelott meg csak,csak sikerul, de este nem. Addigra mar nincs idegrendszerem vegig csinalni. Valami megoldas kell, mert egyalrtalan nem orom az anyasag :( hanem felelem es reszketes. Elso babam. Teljesen ki vagyok borulva :(
2013. aug. 23. 16:53
 3/38 A kérdező kommentje:
5hetes 3napos.
2013. aug. 23. 16:54
 4/38 A kérdező kommentje:
Most is sir es potyognak konnyek. En is bogok. Pedig ketszer tettem cicire, bealudt. Most meg jon ki amit evett. Annyira faj mar a mellem, tudom nem ehes csak megnyugvas kell. De nem loghat rajtam allandoan. Szinte meg enni sincs idonm ha itthon vagyok vele.
2013. aug. 23. 16:56
 5/38 anonim ***** válasza:
5 hetesen ez nem hiszti. Elhiszem, hogy fárasztó, de ilyenkor ok nélkül még nem sirnak.
2013. aug. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

ez a sírni hagyós megoldás főleg 6 hónapos kor után működik, akinél működik.


simán lehet, hogy más még kicsit az életritmusa, és hiába akarod korábban lerakni, egyszerűen nem álmos. ha 11-kor megy aludni, akkor akkor menjen, addig meg foglald el - vagy foglalja el apa.

2013. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Rossz tanács, tudom nem ajánlják, de nekem ez jött be. Cumi, és ringatás. 1éves koráig nem volt hajlandó máshogy elaludni csak ha a kezemben fel le járkáltam vele.Úgy szépen elaludt mindig, letettem, nem kelt fel.Tudom hogy ez nem jó megoldás, de én is kivoltam, és nem tudtam hallgatni a sírást, ez pedig bevállt.
2013. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
egészen, egészen biztos, hogy nem hasfájós?
2013. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a pici?
2013. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Még egy megoldás lehet, ha egy pólódat amin érezhető az illetod mindig odakarod hozzá. Nálunk egy kispárna huzat volt a kedvenc, a mai napig azzal alszik (most 5és fél éves).
2013. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!