Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van másnak is ilyen rossz...

Van másnak is ilyen rossz alvó babája? Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves. Születésétől kezdve nagyon rossz alvó. Újszülöttként is volt olyan nap amikor nem aludt egész nap fél óránál többet. Ez azóta sem változott. Az éjszakáink szörnyűek. Van olyan, hogy 10-15-ször is felébred. Forgolódik, ugrál, csapkod álmában. Próbáltam már homeopátiás szereket, Viburcol kúpot, de semmi sem használ. Már nagyon fáradtak vagyunk és kifogytam az ötletekből, hogy mivel próbálkozhatnánk még a jobb alvás érdekében.
2013. aug. 18. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiságyban alszik? Egy szobában, vagy külön?

Fiam is rossz alvó, nálunk csak az együtt alvás jött be. Ha ott van velem, vagy köztünk simán végigalussza az éjszakát, a kiságyban (pedig egy szobában vagyunk) állandóan forog, felkel, felül, feláll, sír, stb., a nagyágyon semmi baja.

Nappal is együtt alszunk a nagyágyon. Ő is 1 éves lesz, de születésétől kezdve ez van. Már megszoktam.

2013. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 10honapos es ő is borzalmas alszik! Picinek 2oran ként szopizott 6hosan hozzataplalas-tápszer akkor vokt egy időszak, h jobban aludt! Most 2honapja ejszaka nagyon rosszul alszik 5-6x ebred van, h órákra felebred! Nappal 1x alszik 12-13:30ig! En sem tudom, h mit csinaljak gondolom a fogzás miatt de azt már nehéz elhinni, h nalunk se ér semmit se vibrucol, osanit, dentinox semmi!:-( Sajnos még ha köztünk alszik is ébred, rugdos......!
2013. aug. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 10 hós múlt, ennyire nem volt rossz alvó, mint a tiéd, de 6-8x mi is keltünk. Az áttörés az volt, amikor vacsorára fűrdés előtt fél órával jól megetettem húsos főzelékkel, ezt 7-8 hósan kezdtem el, elalvásnál még iszik kicsi tápszert. Utána már csak 1 óra körül kel, tápszert adok neki (lehet, hogy szomjas, mert néha felvizezem kicsit a 40 fokban-éjjel 30 fok megissza). Nálunk ez volt, mi sosem vettük ki a kiságyból, nem vittük a nagyágyba, nem volt miről leszoktatni.

Egyszer a védőnő azt mondta, hogy a rossz alvásért lehet a vashiány is felelős. Esetleg nézz utána.

2013. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Velünk alszik, de így sem jobb a helyzet. Ott is rugdos kapálózik. Én is a fogzásra fogtam eleinte, de már nem hiszem, hogy az az oka, mert fájdalomcsillapítóval sem jobb a helyzet.
2013. aug. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!