Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mikortól alussza át az éjszaká...

Mikortól alussza át az éjszakát a baba?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 11 hetesek,és felidegesítettek,hogy éhes marad babó,kevés a tejem,azért kel fel még most is,pedig már nem kéne. Ok,nem mértem mennyit eszik,de rendesen növöget,hízik,kaja után mosolyog (mikor még nem elég neki,ha leveszem sikít).
2013. szept. 5. 02:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 8,5 hónapos és van hogy 5-6 szor felkel éjszaka,de nem eszik már éjszaka. Mióta megszületett nem aludtunk még végig egy éjszakát sem, eléjébe csak 2-3 szor kelt, de az elmúlt pár hónapban ezek sűrűsödtek, lehet a fogzás is oka vagy az idegrendszer fejlődése is. Úgyhogy ne is foglalkozz azzal aki ezért esetleg megszól minden baba más.
2013. szept. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Jégtánc ***** válasza:
1.fiam 3 éves koráig nem aludta át az éjszakát.Nagyon sokat ébredt 6-10 alkalommal is éjjelente.2.fiam születése éjszakájától átaludta,még enni sem ébredt fel.Kislányom most másfél éves,vannak hetek mikor nem ébred fel éjjel,és van mikor megébred.Teljesen változó.
2013. szept. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

1.gyerek 6 honposan aludta at az ejszakat

2.gyerek szintem 6 honaposan

3.22 honaposan

4.3 eves es meg 2x font van ejjel.

2013. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
első lányom olyan 8 hónaposan,2. 5 hetesen,3.17 hónapos,még most sem...
2013. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen, valóban gyerekfüggő ez, sőt!!! ez még egy gyereknél is változhat.

A lányom 6 hetes volt, amikor este 10-től reggel 8-ig aludt. Nem akartam elhinni!!! Munka mellett nem aludtam ennyit... :D

Majd 5 hónaposan indult a fogzás, és azóta éjjel 2-3 vagy akár 5-6-szor is kel. Elég kemény.... :)

2013. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8 hetes kezdte kb. végig aludni. Most 7 hónapos és újabban fel kel 3 körül. Kb. azóta amióta nem fogadja el a cicit azóta ébred fel enni. benyom egy nagyüveg tápikát és alszik tovább reggelig :)
2013. szept. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem a kezdetektől átalussza az éjszakát igaz nekem sajnos tápszeres. 4,5hónapos a babám.
2013. szept. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
az enyém 11 hós és átlag 2x kel még. még egyszer sem aludtunk éjszaka, főleg, hogy fogzik a drága :-)
2013. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!