Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem viseli el a hálózsákot,...

Nem viseli el a hálózsákot, marad a takaró?

Figyelt kérdés

14 hónaposomat nyáron csak egy vékony pelenkával takartuk be így elszokott a hálózsáktól, most hogy újra szeretném ráadni, nem viseli el.

Ez miért van, és így csak a takaró marad? , azt viszont állandóan lerugdossa magáról.

Végre elértünk addig, hogy alszik egész éjszaka, én mégse alhatok nyugodtan mert állandóan megyek a szobájába és takargatnom kell.


2013. szept. 11. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A fiam soha nem viselte el a hálózsákot, a takarót is mindig lerúgta. Én úgy öltöztetem télies időkben, hogy amíg kisebb volt, mindenképpen body, egyébként póló, vékonyabb hosszú ujjú felső, melegítő nadrág és zokni. A zokni valamennyire ráhúztam a melegítőre, így nem csúszott fel. Nekünk ez vált be.
2013. szept. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek sem viselik a takarót meg a hálózsákot. Én télen a pizsama alá adtam rájuk hosszú ujjú bodyt és harisnyát.
2013. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is lerúgja magáról a takarót, hálózsákja már nagyon régen nincsen, úgyhogy én is úgy szoktam öltöztetni, hogy ne fázzon meg takaró nélkül sem...

18 hónapos

2013. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam első perctől kezdve nem bírta a hálózsákot. Szépen megszokta a takarót és azzal szeret aludni...
2013. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen takarót használtok, úgy értem mekkorát?

Mert én egy vékony polár pléddel takarom be a lányomat, a rendes naggyal, 180*90 cm, vagy nem tudom pontosan mekkorák ezek. És keresztbe takarom be vele, tehát amikor elfordul valamelyik irányba, akkor sem takarja ki magát, mert mindkét irányba jó sok takaró van még, inkább belebugyolálódik. De mivel nem túl vastag, nincsen úgy súlya, ezért nem zavarja...

Esetleg próbáld ki...

2013. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 100*130-as takaróval (más néven paplan, pille könnyű, de jó meleg)takarom be a fiam. Még soha nem bújtki alóla. Úgy veszem észre szeret vele aludni.
2013. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!