Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan tudnám visszaaltatni,...

Hogyan tudnám visszaaltatni, és reggelig (fél7,7ig) kihúzni valahogy anélkül hogy megetessem?

Figyelt kérdés
Hajnalban egyre korábban ébred 10 hós babám (fél 5nél tartunk), és általában esze ágában sncs visszaaludni, sír. Ha megetetem, alszik, viszont rengeteget eszik így is, és elég nagy ütemben gyarapszik. Van hogy napi hat étkezés jön ki, mind nem kis adag (2-2,5 dl). Teát-vizet nem issza meg. 2300 gr-mal született és most több mint 10 kg.
2014. jan. 14. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jajj ilyenekkel nekem is jött állandóan a doki meg a védőnő!Hát én meg pont lesz@rtam mit mondanak én a babám és a család alvási,nyugalmi igényeit néztem!

De te tudod,hogy neked megéri-e ez miatt hajnalban kelni,virrasztani...

2014. jan. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!