Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Akinek nem alszik...

Anyukák! Akinek nem alszik éjszaka a babája hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a fiamat 7honapos, születése óta éjszakázok vele... 2 oranként ébred, ha velem alszik akkor is, iszik és vissza alszik. Ezt eljátsza egy este sokszor, fáradt vagyok mindig rohangálni a szobájába. Amikor már meg unom akkor magam mellé veszem de nem akarom oda szoktatni meg ha ott van akkor apukának mennie kell mert horkol és igy senki nem alszik. Miután felkelt a fiam egész nap foglalkozni kell vele.... Nagyon szeretem de rz s 24orás müszak nagyon nehéz. Aki ugyanebben a cipőben jár el mondja hogyan viseli,kezeli ezt.
2014. jan. 21. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze ez mindenkinek nehéz!

Nem éhes vagy fázik a baba?

2014. jan. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Biztos nem fázik, próbáltam már a hömérséklettel játszadozni de semmi. Volt már hogy megetettem éjszaka akkoris felkel.
2014. jan. 21. 15:31
 3/11 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem hogy kb hajnal 2 feleugy felébred hogy az istennek sem akar vissza aludni és legalább 2orát játszik.
2014. jan. 21. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Rosszul. 1 éves, éjjel még 6-8-10x kel.

Nem birom már.Kikészít teljesen.De ez van.Nem tudok mit csinálni vele...:((((((

2014. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Magadnak köszönheted, ha ennyire elrontottad! Ezt szokta meg. Ha nem akarod, hogy még tovább is így legyen, szoktasd le róla.
2014. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor gondolj arra mennyire akartad a babát, mikyen jó hogy van neked....

Mikor terhes voltál már alig vártad hogy kibújjon, a vrgén azért nyavajogtál jobb lenne azért nem aludni mert kint van, mint terhesen nem aludni s unatkozni:)))

Az enyém is hét hónapos, s mellette van egy nagyobb is.

Nappal sok kávé, este meg tv-zek mellette ha felkel.

Ha felkel, s nem alszik vissza 10 perc alatt, akkor feladom, kelünk, játszik, én tv-zek, s 1-2 óra múlva Megetettem, s vissza alszik.

2014. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon rossz stratégia. Ha felébred (szerencsére az én fiam ennyire nem problémás), akkor nem kapcsolok fényt, nem kezdek el vele játszani, hanem megpróbálom lenyugtatni, hogy visszaaludjon. Ha elkezdesz vele játszani, felkapcsolod a lámpát, persze, hog ynem fog aludni. Egy felnőtt is felébredne ilyen körülmények között. Viszont ha sötét van, nincs mit csinálni, már unalmában is elalszik.

Arra kell szoktatni, hogy éjszaka sötét van és alszunk, nem arra, hogy tévézünk meg játszunk. Legalábbis az én véleményem ez.

2014. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az én véleményem is...

ha nem sir,én nem foglalkoznék sokat vele-hagynám,h visszaaludjon.tudom,h te sem tudsz pihenni,de a lámpagyújtás,tv-zés biztos megzavarja.éjjel aludni kell-ezt szokja meg.ha sir,nyugtatni kell-és utána visszafektetni.ez az anyák sorsa-próbálj napközben pihenni

2014. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy gondolják sokan, ha megébred a baba, akkor ne gyújtsunk fényt, mert akkor azt hiheti, hogy kezdődik nap. De megértem azt az édesanyát is, aki elfárad a küzdelembe, és hogy jobban bírja a gyűrődést, esetleg Tv-t néz, próbál lazítani, ne legyen feszült a baba miatt... Ez a fontos, a kitartás és higgadtság. Nap mint nap újabb ötletekkel kell előrukkolni, hogy a felmerülő problémákat megoldjuk, és a nehéz napokat mi anyák "túléljük". Sokan vannak ebben a helyzetben, és sokan nem is kapnak segítséget a rokonságtól. Minden baba más, vannak "sok emberes" babák, akik több embert igényelnének.
2014. jan. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom 6honapos mult es ejjel kb 3-4szer ebred fel. En nem oltok villanyt, nem tevezek. Megitatom...mikor mar azt hinned hogy minden ok (kb 20 perc utan) akkor ujra kezdi. Volt hogy hagytam orditani, hisz semmi baja nem volt (pelus tiszta, cici volt) de kitartoan orditott. Tobbszor megcsinaltam mert igy 6 honap utan HULLA vagyok. De semmi. Adok neki homeopatias bogyot is...semmi hatas. Tanacstalan vagyok en is. De egyet kell ertenem az elottem szoloval hogy ez van es el kell viselni :((((( Konnyen az ad tanacsot aki nincs ebbe n a cipoben. Kemeny am ez!!!
2014. jan. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!