Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 19 hónapos a kislányom miért...

19 hónapos a kislányom miért nem alszik?

Figyelt kérdés

5 hónapja jár bölcsibe, szereti. Itthoni légkör is jó. Nagyon jó alvókája volt, akkor kelt fel éjszaka, ha bújt ki a foga, vagy beteg volt. De akkor is csak míg megsimogattam a hátát, már aludt is.

Egy pár napja viszont katasztrófa az éjszaka. Elalszik szépen 20 órakor és 23-1 között kezdi a műsort. Sír, nem tudom visszafektetni, ki kell vennem. Ölben visszaalszik, beteszem az ágyba és már áll is fel, ordítva.

Most aludt el 23 órától, de hamarosan felébred.

Mi lehet a gond? Fáradt ő is, meg mi is.



2014. jan. 29. 02:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bölcsiben alszik 3 órát, előtte nyűgös ugye, de utána jó kedve van. Itthon javult annyit a helyzet, hogy csak 2x fél órát van fent, ölben visszaalszik, aztán nagy nehezen le tudom tenni. Enni nem akar a bölcsiben sem és itthon sem. Most ez jobban zavar, mint az alvás, mert kerültünk már emiatt kórházba. Semmit nem eszik, csak iszik max. 4-5 dl vizet. Most aggódhatok ezért, nehogy már jó legyen, de legalább az alvás közelebb van a normálishoz, mint pár napja.
2014. febr. 1. 06:57
 12/13 A kérdező kommentje:
Referálok. A hétvége káosz volt. Nem evett, nagyon keveset aludt, sokat sírt este. Megpróbáltuk hagyni sírni, hátha visszaalszik, nem jött be. Ma hajnalban a már nálunk kötött ki. Ha rászokik erre, gőzöm sincs, hogy fogom visszaszoktatni a saját ágyába. Van tapasztalata valakinek?
2014. febr. 3. 06:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor lett jobb az alvás?
2021. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!