Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lassan 15 hónapos kislányom...

Eszo kérdése:

Lassan 15 hónapos kislányom alvása katasztrófa, mit tegyek?

Figyelt kérdés

van mikor éjjel 1-2-ig nem alszik el..eddig nem volt ilyen kb 2 hete csinálja.volt egy náthásabb időszaka,nehezen, kapott levegőt így nem tudott rendesen szopizni, ezen felhergelte magát.kicsit most is folyik az orra,de ilyen gond most nincs.tegnap este 22:45-kor már!! elaludt,de előtte nap hajnali 1kor,előtte meg 2-kor..már hulla vagyok!!!mi lehet?

olyan mintha fájna a hasa is néha!?vagy a fogai??már van neki 6.

de mikor változik ez már meg!!!!!

eddig 2 átaludt éjszakánk volt még 5 hónapos korában..azóta meg áááááááá...már zombi vagyok...

vkinek vmi ötlete??

bármi!!!!

vmi csodaszer,amitől jobba aludna???


2014. febr. 18. 13:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jaaj szegények. Én már el is felejtettem milyen ez de nálunk isxsokáig tartott. Esetleg este egy hatalmas séta? Az a nagyokat is lenyugtatja..Bár 15honapossal nehéz..de vhogy kidögleszteni még este a levegőn..
2014. márc. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!