Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A cumis babák tényleg addig...

A cumis babák tényleg addig nem alusszák át az éjszakát, amíg cumiznak? Ez tényleg így van? Éjszaka többször vissza kell tenni nekik, emiatt.

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 17:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 22 hónapos, most már csak az alváshoz használja a cumit, meg ha nagyon nyűgös napja van. Korábban nagy "cumista" volt. :) Én azt vettem észre, hogy idővel egyre jobban aludt, függetlenül a cumitól. Persze amíg kicsi volt, többször felébredt és vissza kellett adni neki, de szerintem már megtalálja magától, mert sokszor 11-12 órákat alszik éjjel egy nyikk nélkül. :) Na meg már nem zavarja, ha álmában kiesik a cumi a szájából, régen erre is felébredt. Szerintem magától megoldódik ez nálatok, fokozatosan fog javulni a helyzet.
2014. máj. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nagyon cumi ellenes voltam/vagyok, mégis van cumink. Lányom (11 hetes) szerencsére csak akkor cumizik, ha éhes, és éppen ott és akkor nem tudom megetetni. De akkor sem sokáig, mert rájön ugyebár, hogy a cumiból nem jön semmi :D Esti szopi után ha az ágyba rakás közben felébred, akkor beteszem a cumit a szájába, de mire betakarom, már kint is van a szájából. Az éjszakát nem alussza át. :)
2014. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!