Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Pár hetes babák anyukái! Hogy...

Pár hetes babák anyukái! Hogy alakult tegnap éjszaka, és ma az alvás?

Figyelt kérdés
3 hetes kisfiam rekordot döntöget. Ma szinte semmit sem aludt, éjszaka is csak nyögdécselt, nyűgösködött. Talán az időjárás van rá ilyen hatással. Olyan álmos szegénykém, de nem tudom elaltatni, már tényleg mindent kipróbáltunk apával.
2014. júl. 21. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
6-tól éjfélig sétálás és fenékrázás volt, ma aludt napközben és most is alszik, de elég nyugtalan. 4 hetes kislány anyukája vagyok
2014. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hetes kislányom egész nap cicin lenne! Éjjel jól aludt, de a mai nap...! Kitartás, a frontok őket is zavarják...
2014. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

9 hetes a kisfiam. Tegnap este fél9kor fürdettük majd kaja, és letettük.

aludt hajnali 3ig. felkelt-kaja-büffencs-vissza az ágyba és aludt 8-fél9ig.

De ma napközben nyűgös volt így most fél8kor megfürdettem, 15percet pancsiztunk, evett, és most tettem le. Kíváncsi vagyok, hogy mikor ébred majd.

2014. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!