Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet a gond, mit csinálok...

Mi lehet a gond, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Lassan két éves a lányom, 15 hónapos kora óta a kiságyból kivettük a rácsot, ki be tudott mászkálni, kb 3 hete kapott leesésgátlós ágyat. Örömmel fogadta, de amit azóta művel, az emberfeletti :( :O

Minden alvás előtt, akármennyire is fáradt legalább egy fél de van hogy egy órát szórakozik,mert folyamatosan kijön a szobából :( és egyszerűen nem találom a titok nyitják, ha mellé fekszem, nem alszik, inkább játéknak gondolja az egészet.

Tudnátok tanácsot, ötletet adni,mert ez így nem mehet tovább :(


2014. júl. 25. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

a suttogóban van erről valami.annyiszor kell visszakisérni,ahányszor kijön.én az elsó nap(számoltam)100felett voltam,utána már csak 57,harmadik nap 30 körül-és aztán már nem jött ki.

2014. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azt veszem le hogy külön szobában van, nem lehet hogy fél ?


azt is próbáld meg hogy nem mellé fekszel hanem beviszel egy széket vagy ha van fotel a szobában odaülsz

2014. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!