Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom lassan 6 hónapos.5...

Matupi kérdése:

Kislányom lassan 6 hónapos.5 hónapos koráig születésétől átaludta az éjszakákat. Kb 5 hónapos korától kezdve minden éjjel többször ébred, hánykolódik forgolódik nem tud aludni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van hogy óránként 10 órától hajnali 6 ig. Jó evő nappali alvásokkal nincs baj. Enni csak egyszer eszik hajnali 2 körül.
2014. aug. 10. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogzás? Mozgásfejlődés?
2014. aug. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a mozgásfejlődés miatt nem alszunk kb 5 hónapos kora óta. Előtte átaludta az éjszakát 2 hetes korától ,pedig anyatejes.Most 8 hónapis és minden éjstakacegyszer fenn van

Sír ,hánykolódik, megcsinálja azokat a mozdulatokat amit napközben , szinte sírva tornázik.

2014. aug. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mozgásfejlődésre, fogzásra tippelek. Tudom, tudom, ezekre mindent rá lehet húzni. Az is lehet, hogy nincs kimondottan oka, esetleg túl sokat alszik nap közben, azért nem elég fáradt éjszaka, hogy aludjon, vagy szomjas, éhes, ha nappal nem eszik eleget...Nálunk is volt időszak, amikor nem aludt, amúgy pici kora óta hétalvó.
2014. aug. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem a fogzas eselyesebb! En kisfiam 3 hosan fogzott 4 hosan kint volt az elso 6 hosan 8!!! Azota sem jo alvo mar 12 foga van 11 hosan ugyhogy en emiatt erre gondolok!!!
2014. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tippeket, ezek szerint ez mostanában nem múlik el :) Foga nem jön egyáltalán még a nyáladzás is abbamaradt ami régebben intenzív volt. Mozgásfejlődés, hát azóta van ez amióta megtanult forogni de csak a hátáról a hasára vissza nem, általában éjjel erre ébred fel. Napközben 2x alszik 2-3 órát. délelőtt délután. az esti lefektetéssel sincs baj 8 körül elalszik szépen. Próbáltam etetni mikor először felkel de nem kér csak cicit azzal visszaalszik. Tápszeres egyébként. Különben vidám baba :)
2014. aug. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!