Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A ti kétévesetek hogy alszik...

A ti kétévesetek hogy alszik el este, könnyen vagy nehezen?

Figyelt kérdés
Az enyém még 68 maratont lefut az ágyban fekve, és őszintén szólva, eléggé unom, hogy naponta órák telnek el azzal, hogy "altatom", mikor sajnos volna jobb és tartalmasabb dolgom is ennél. Bár csak annyi dolgom lenne, hogy fekszek és alszok mellette.

2014. aug. 13. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is nehezen. Olyan fura, délután egy hang nélkül elalszik max. 5 percen belül, az esti műsor meg legalább fél órás, de inkább több. Jobban fel van olyankor pörögve vagy nem is tudom, mi lehet, de már nekem is eléggé elegem van belőle.
2014. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 1 éve úgy zajlik, hogy mellé fekszem, elalszik, van, hogy 3 perc, van, hogy 3/4 óra... Viszont jó nehány hete mi is küzdünk, az ágyról hallani sem akar, igy újabban a kanapén alszik el, délután is, este is, és csak be kell tennem az ágyba. Felborult az egész napirendünk ( még most is ébren van)
2014. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Délben nekem is hamar elalszik, kicsit nyöszörög, hogy nem akar, és aztán 10 perc és alszik. De este?? Olyan se veled, se nélküled állapot, ha kijövök, hogy nagylány már ,aludjon egyedül, hisztizik, de ha ott fekszek, megy a műsor. Hiába tettetem, hogy már rég alszok.
2014. aug. 13. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Hamar általában. Eléneklem neki a szokásos esti dalokat, előtte mese, utolsó ivás, mindig mondja, hogy anya gyere, megbeszéljük, hogy még dolgom van, majd jövök én is aludni. Aztán lefekszik, néha dumál még 10 percet magában és alszik. Én nem maradok ott vele "altatni". Ha felsír valamiért, akkor megyünk az apja vagy én, de ez ritkán van, havonta talán 1x, akkor oka van. Akkor fogjuk a kezét és megvárjuk amíg elalszik.
2014. aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Könnyen. Megfürdik, megissza az ölemben a tejitalát, elköszön az apjától és a kutyától. Beviszem, lerakom és általában alszik is. Mikor jön a foga (hála az égnek úgy tűnik kint van mind) akkor kicsit nyűglődik még, de kis simogatás után, max. 10 perc múlva alszik.
2014. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az enyém nyugtatója, ha benyúl a pólómba. Az apjával nem hajlandó elaludni, pedig neki 3 perc se kell és már horkol mellette. Mikor picike volt, énekeltem neki, de most már egyszerűen befogja a számat. Régebben magamhoz húztam és úgy aludt el, hogy öleltem, de most azt sem hagyja. Simit sem. :(
2014. aug. 14. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém már 3 és fél éves, de nekünk is kb mindig ugyanez volt a bajunk vele... Megoldás azóta sem született, legfeljebb nem viszem/nem vittem hamar aludni, ha nem akarom az egész estém "haszontalanul" tölteni.(Már tele van/volt a hócipőnk nekünk is az évezredig tartó altatásból; de egyedül semmiképp nem hajlandó maradni az ágyában, szobában, míg el nem alszik) Akkor ő is ébren marad amíg én ágyba kerülök, és így nem pazaroltam az időm ücsörgéssel. Sajnos ez van :(
2014. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en egy eves koratol ket es fel evesig minden este 1, masfel, de neha 2 oraig is altattam, ott kellett lennem mellette. Mar mindent kiprobaltam, sot sokszor el is aludtam, o megse aludt. Es teljesen mindegy volt mikor tettem aludni,akkor is egy ora kellett amig elaludt. Aztan kitalaltam, hogy anya megy zuhanyozni, addig o pihenjen az ágyában. Elso nap vegigsirta, de en nagyon siettem, kb. 5 perc alatt vegeztem. A furdo ott van a szobaja mellett, hallotta, hogy megy a viz. Masnap mar nem sirt, aztan minden nap tovabb tartott a furdes. Aztan mar furdes elott nem mentem mindjart a kadba, elotte volt egy kis csend. Aztan ezt a csend mindig tovabb tartott, es egy ido utan mar nem birt kivarni es elaludt mire megzuhanyoztam. Az egesz kb. 2 hetig tartott. Azota egyedul alszik, es mar o is tisztaban van vele, hogy nem fekszek melle. Neha azert keri, de nem engedem, hogy rendszeresse valjon
2014. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Néha így,néha úgy megy az elalvás..van,h 5 perc,de a három-negyed óra sem túl ritka..27 hónapos,kiságyban alszik(hála az égnek)betesszük,előtte ének,tej,mondjuk,h alszik már mindenki,te is csucsuzzál,leoltjuk a lámpát és csendben maradunk.Ő általában még beszél,motyog magában,de mi nem szólunk hozzá,csak ha feláll,vagy hívni kezd minket,akkor megnyugtatjuk 2 szóval,h mi már alszunk,te is aludj,és egy idő után átmegyünk a mi szobánkba,hallgatjuk a bébiőrt,ha kiabáll,vagy sír megint megyünk
2014. aug. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!