Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit csináljak, ha 9 hós babám...

Mit csináljak, ha 9 hós babám csak 20-30 perceket alszik?

Figyelt kérdés
Fogzik bár mèg csak 2 fogunk van azzal 4 hónapig szenvedtünk. Ha a gyerek néha rajtam alhat, akkor viszont képes 2 órát is aludni. Ilyenkor akkár TV-zhetek is bár az ilyen kényszer pihenőt nem igazán élvezem. Napközben még igényli a többszöri alvást, de azt is csak teljes csendben max félóráig. Ha lefekszem a szobájában, mire elaludnèk fent van ès már áll is fel, pedig nincs is teljes magánál. Ha nem rohanok azonnal és elesik - hiába fejvédő - persze keresztbe esik el az ágyában, máris ordít. Kész vagyok. Főleg most, hogy megjött a havi, ès dől a ..., dupla vasat kell egyek, hogy egyáltalán lètezni tudjak. Éjszaka hál istennek nem ilyen szörnyű, de akkor is sokat ébred. Nálatok, hogy működik?

#altatás #fogzás #alvási problèmák #mozgás fejlődès
2014. szept. 11. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, ő még csak 6hós, nem áll fel, kicsit többet alszik, de nem annyit, amennyit kellene. Így aztán este már nagyon fáradt. Sajnos ez egy ilyen időszak, túl kell élni. A fogzás és a mozgásfejlődés miatt van. Nem sokára jobb lesz.
2014. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém éjjel is ezt csinálta. Olyan volt, mint valami kínzás. Már majdnem elaludtam és megint és megint és megint... Nagyon durva időszak volt. Gondolom, már az össze fogzáskönnyítő kencén, golyón stb túl vagy. Nem tudok segíteni, valójában csak az idő oldottam meg. Aludtunk (volna) a lakás összes helyiségében, szivacson. Úgy valamivel jobb volt, mert az ágyba percenként ütötte be magát. Nincs választásod, mint örülni a viszonylag nyugodt éjszakáknak. :)
2014. szept. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokáig ez volt. Aztán egyszercsak (talán pont 9-10 hónapos kora táján) már vissza tudtam altatni, ha rögtön ott voltam, mikor ébredt. Kb. egyéves volt, mikor először aludt magától másfél órát egyben.
2014. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el a fogzás csinálja.Ha pár foggal több lesz, javulni fog a helyzet. Hasonlók voltak nálunk is. Most már 15 hós, 8 foggal( nem túl sok ebben a korban), de már jobban bírja a fogzást. Nappal is hosszabbat tud aludni, éjjel már csak elvétve kel, az sem a foga miatt.
2014. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!