Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 20 perceket alszik?

Eszo kérdése:

Miért csak 20 perceket alszik?

Figyelt kérdés

pukizásra felébred..fájhat a hasa?

7 hetes


2013. jan. 28. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

AZ én babám is csak 20-30 perceket alszik étkezések között, amikor elfárad + délben van több órás alvása és így végigalussza az éjszakákat.


Szerintem a puki miatti mocorgásra kelt fel.

Ha fáj a hasa, akkor keservesen, vígasztalhatatlanul sír. :(

2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
sajnos éjjel is csak 2-3 órát alszik egyhuzamban..
2013. jan. 28. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod őt cicin elaltatni? Az én fiam is csak cicin aludt, azon viszont órákon át tudott nyugodtan szundítani. Az enyém is hasfájós, és 7 hetesen ha fájt neki, vigasztalhatatlanul sírt. Most 4 hónapos és a pukikra a mai napig felébred, van, hogy 1-2 óránként éjszaka, nappal pedig max. másfél órát alszik összesen 2-3 részletben...
2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ugyanezt csinálta 7 hetesen a fiam, két hónapos korában hagyta abba. azóta már éjjel csak egyszer kel, és nappal is tud többet aludni. Szerintem hasfájás volt, még mindig van hogy estére fáj neki és nyűgös, de emlékszem az első két hónapban majd megőrültem hogy úristen de keveset alszik ez a gyerek, ehhez képest most 3 hónaposan már nagyon jó a helyzet, szerintem többet alszik most mint akkor..
2013. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta ennyi idősen, óramű pontossággal 20 perceket aludt, semmi baja nem volt soha, mégis ennyit aludt
2013. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az jutott még eszembe, hogy a mi kislányunk akkor aludta át az éjszakákat, amikor átettem hasra. Először már csak 1x kelt, majd teljesen elmaradt az éjszakai felkelés. Napközben is csak akkor alszik 2-3 órát, ha hason van.

Ha háton volt, minden mozgásra felkelt, ha megmozdult a kis karja, egyből kinyitotta a szemét.

Nekünk bejött a hason altatás.

8 hetes baba anyukája

2013. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mi 2 hetes kora óta hason altatjuk
2013. jan. 29. 19:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Hm. akkor nem tudom. :(

És a szopival altatás, amit valaki ajánlott? Azt próbáltátok?

2013. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!