Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Alszik valaki padlóra tett...

Alszik valaki padlóra tett matracon a babájával?

Figyelt kérdés
9 hós babámat s.o.s le kell költöztetni a földre, már nem tudom otthagyni a közös ágyunkon. Pláne nappal. A kiságyat nem szereti és kicsi neki. Szóval a földre tett nagy matrac beválhat?

2014. szept. 22. 12:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én babám is 80cm és 9kg, most 6 hónapos, be is veri időnként valamiét a kiságyba, de már rég megszokta, nem veszi fel.

Ott fordult meg először, oda vissza, kúszik, forog, rágj a alábát, mozog, játszik. a mi ágyunk 60*120-as és éjjelre (sokszor egész nap is) teljesen jól el van benne.

Kellene próbálkozni szerintem is neked az ott altatással.

2014. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6%

Az a véleményem,hogy kicsit túlkomplikálod ezt az egészet.

Az én fiam két és féléves, még mindig rácsos ágyban alszik (most kap leesésgátlót), és nem verte be a fejét. Vagy ha be is verte, akkor nem igazán zavarta.

Ettől függetlenül én mindig azt mondom,hogy minden család aludjon úgy,ahogy az nekik kényelmes. Nem mindenkit zavar, hogy a társa nem vele alszik. Amíg ez mindkét félnek jó, addig nincs gond.

Nálunk a férjem nem szereti, ha nem alszom vele. Egy ideig a fiunk velünk aludt, de amikor elkezdett nagyon mocorogni, akkor visszaszoktattam a kiságyba. Nekem is kell a férjem közelsége. Akkor alszik velünk a gyerek,ha beteg!

2014. szept. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az en fiam utalta a racsos agyat. Nappal matracon aludt a foldon ott olyan jokat aludt h.be sem tettem a kisagyaba. Most kapott egy leesegatlos agyat (1eves) ezen is jot alszik. Ejszaka o is cicizik az elso ebredesnel atkerul hozzank. Szovalbsztem siman bevalhat a matrac sztem is jo mgoldas. Ha nektek nem gond h.a ferjeddel nen alszotok egyutt akkor tuti modszer!!!
2014. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!