Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan tudnám a 17 hónapos...

Hogyan tudnám a 17 hónapos babám leszoktatni arról hogy csak cicire alszik el?

Figyelt kérdés
Már próbáltam hogy hagyom sírni, de már én mem birzam hallgatni, mert már szinte fuldoklott, próbáltam uvegnöl tápszert, vizet adni de semmi, kiissza és már akár is játszani, ringatni s hagyja magát, ha éneklek sem köti le, ha meg cicizik 5 perc alatt elalszik, pedig már jó volna leszoktatni, mert nem tudok elmenni sehová, mert ugye délutáni altatas aztàn este megint
2014. nov. 24. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Kitartónak kell lenni, elmondod neki, hogy rossz a cici, esetleg be is kenheted citommal a melled. Új alvási rutint kell kialakítani, összebújás, mese lefekvés előtt utána pedig alvás van. Ha sír megsimogatod, megnyugtatod, de nem veszed ki az ágyából. Előbb utóbb ennek működnie kell, persze nem lesz egyszerű menet.
2014. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!