Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti, hogy tanítottátok meg a...

Ti, hogy tanítottátok meg a babátokat, hogy este magától elaludjon?

Figyelt kérdés

A gondom az,hogy mikor megszületett a szoptatásnál mindig elaludt,mikor meg már tápszert kapott akkor meg a cumisüvegen aludt el és így került az ágyba.

Szinte soha nem volt olyan,hogy letettem és magától elaludt volna. Most 2 és fél éves nappal pohárból iszik,de az alváshoz most is kell a cumisüveg és 1-2 dl után alszik csak el. Jelenleg babát várok és érdekelne Ti hogy csináltátok? Ha elaludt felkeltettétek,hogy magától aludjon el,hogy ne ezt szokja meg?


2014. dec. 30. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, ez kemény dió lesz így. inkább az a valószínűbb, h a fiatalabb testvér "nő bele" automatikusan abba, h képes legyen nélküled is elaludni.
2014. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Evés után letettem őket az ágyba, és egyedül hagytam őket. Kicsit nyöszörögtek, és elaludtak.
2014. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem szokott elaludni evés közben.

De az esti evés körüli rituálé mindig más volt, mint a többi, előtte fürdés, szopi közben énekeltem, redőny leengedve... evett és ment az ágyba.

2014. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
suttogó könyv szerint.mindekettőnél bevált.egy hónapos korukig ültem ott,azóta leteszem,és alszanak.nekem is gond volt,hogy olyan fáradt voltam,hogy rajtam aludt el a picur-és ekkor olvastam a könyvet
2015. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De ha elaludtak akkor mindig felkeltettétek? Ne volt/lesz akkor nyűgös?

Ha éjszaka felkelt akkor ki vettétek az ágyból vagy csak oda mentetek,de maradt az ágyban? És sajnos mindig kivettem.

Ha hasfájós volt akkor is magától aludt el?

2015. jan. 8. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!