Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kell fel olyan sokszor...

Miért kell fel olyan sokszor éjszaka?

Figyelt kérdés

Most lesz két éves,de még mindig nem alussza végig az éjszakát!Reggel 8-kor kel,délután egy percet se alszik és este 8 negyed 9-kor alszik!Legtöbbször másfél óra után kel először és utána még háromszor,négyszer biztos.A délutáni alvással már nem is próbálkozom,mert nagyon ellenkezik ellene!

Mitől lehet vagy mit tudok tenni hogy jobban aludjon?



2015. febr. 11. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
És amikor felkel akkor mit csinál,iszik?Az enyém 2 év 3 hónapos és még mindig min. 3x felkel inni éjszaka,és még mindig nemlátom az alagút végét:(
2015. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hoig 2-3-4 szer kelt es foga se jott 8 hos kora ota, es kaptam pufi paplan vastsgsagu halozsakot (amibe soha nem altattam) es azota vegig alussza az ejszakat!!! Most 17 hosan jott 3 foga egyszerre 1-szer felkelt kb 5napig azota megint nyugottak az ejszakak! Es ferjem vele alszik , sztem nem baj mert lehet igy erzi magat biztonsagba.
2015. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van amikor iszik,de nagy ritkán csak megnézi hogy ott e vagyok mellette! :)

Ő két és fél évesen viselte el a takarót is,de most már kéri is ha nem takarom be,mert meleg van!

Próbáljam ki a bundazsákot,hát ha amiatt ébred hogy (kilóg a lába)?

Most a mi ágyunk mellé raktunk neki egy ágyikót,és csak úgy alszik el ha tudja hogy én vagyok mellette.Még sajnos az apjával se alszik el,pedíg apa is örülne neki!

2015. febr. 12. 15:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Rakjátok külön szobába. Nekem onnantól nem keltek fel a gyerekek. Most a legkisebb 10 hónaposan került ki a hálószobaból, és egy-két hét alatt már egyszer sem kel fel, reggel 8-ig alszik. De amíg ott szuszogtok mellette, zavarjátok, pusztán azzal, hogy ott vagytok, addig nem fogja végigaludni az éjszakát.

Alakítsátok ki a barátságos kis szeretni való szobáját, és akar mennyire is meglepő, 1-2 hét és megszűnik a problémátok..., aludni fog...

2015. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor ezt bevezetem :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 13. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekel hogy mi történt! Mondd légyszi!
2016. febr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!