Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi ez a hatalmas pálfordulás...

Mi ez a hatalmas pálfordulás másfél éves kislányomnál?

Figyelt kérdés
idáig magától aludt el ,mindig.pár napja keservesen sir este.mi lehet az oka?foga van már,kibújáskor inkább éjjel sirt.szeparációs szorongás lehet?megszokta az egyedül alvást,nem válik be,ha ott vagyok,mert attol felpörög.órákat nem ülnék ott.jó az,ha kimegyek-amikor sir vissza-és ezt ahányszor kell?ettől visszaállhat a régi rend?
2015. márc. 6. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás, fél a sötéttől.Ezek jönnek elő ebben a korban.
2015. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nálunk is ez volt plussz éjjel fel is kelt és volt hogy visszaaludt ha bementem vol hogy nem és akkor 2 óra hosszáig azt játszottuk hogy ő felállt én meg visszafektettem.Nálunk annyi a különbség hogy akkor nyugodott meg ha odafeküdtem a szobájában lévő ágyra és ottaludtam.Kivenni sosem vettem,szomjas éhes nem volt mert kínáltam,sötét sem volt nála és a foga sem fájt mert hiába adtam nurofent meg kentem be akkor sem aludt vissza hamarabb sírni nem sírt csak nyöszörgött.Szerintem szep. szorongás lehetett mert 3 hete újra visszaállt minden és nem kel fel(kopp-kopp)!Kitartás mást nem tudok mondani nekem is ezt mondták meg hogy vissza fog állni minden és így is lett!
2015. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
most pár napra visszaállt,de sajnos bárányhimlős lett,igy a mai éjszaka semmit nem aludt.remélem visszaáll majd a rend
2015. márc. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!