Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vásároltam 2 db 44-es mérető...

Vásároltam 2 db 44-es mérető terhes nadrágot ami nem csak hatalmas rám de még zászlónak is használható. Nem igazán értem én ezt a terhes számozást el kéne egy kis tanács?

Figyelt kérdés

#terhes kismama ruha
2015. jan. 25. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan méretű terhes nadrágot vegyél, amilyet terhesség előtt hordtál, természetesen, ha csak normalis mértékben híztál a terhesség alatt.

Nekem 38-as volt a méretem, tehát terhes naciból is 38- ast hordtam.

A terhes nacik csak a haskiképzésüknél külónböznek a normál naciktól.

2015. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon nem mindegy nálam a méretezés ugyan is homokóra alakom van ami azt jelenti hogy nehezen találok megfelelő és kényelmes nadrágot, azelőtt 44 farmer vagy 42 farmer volt jó rám most hogy terhes vagyok azt gondoltam hogy 44 méret jó lesz de zászlónak bizonyult és hatalmas :(
2015. jan. 25. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenhol ugyanolyan a számozás. Nekem L-es a méretem, de van olyan nadrágom, ami S-es, olyan is, ami XXL-es és mind ugyanakkora. Ugyanez van a számozásnál, van 38, 42 és 44-es ruhám is. Mindig próbáld fel vásárlás előtt a ruhákat. Egy boltos szerint, ha magyar termékekről van szó, akkor egy mérettel kisebbet kell venni. Nem tudom, mennyire igaz, viszont tény, hogy abban a boltban (ők maguk varrnak) valóban M-es ruhákat szoktam venni. Ne keseredj el, add el a nagy nacikat és veszel helyettük másikat :)
2015. jan. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban próbálgasd fel inkább. Bár nekem bejött, hogy ugyanolyan kell, mint egyébként, de nem mertem volna megrendelni mondjuk a netről nadrágot, tényleg nagyon eltérőek a méretek. Én amúgy a H&M-ben vettem terhesfarmert, ugyanolyan, mint amit egyébként is hordok, csak ugye pocakrésszel, 34-es méret. A C&A-ban ugyanaz a méret akkora volt rám, hogy a combomon mindenhol elállt, lógott, a fenekemről ha két lépést megyek, leesik. Nadrágot sajnos nem lehet csak úgy, próba nélkül megvenni, mert tényleg hatalmasak a különbségek.
2015. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!