Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi okozhatja ezt a viselkedést...

Mi okozhatja ezt a viselkedést? Már nagyon nehezen bírjuk.

Figyelt kérdés

Kislányom 13,5 hónapos, eddig éjjelente 10-12 órát aludt (0-2 ébredéssel) külön szobában a saját ágyában és nappal is 2-3 órát. Három hete viszont 180 fokos fordulatot vett: minden éjjel ébred éjfél körül, és hajnal 3-4ig nem tudjuk letenni. Nagyon fáradt, cicin pár perc alatt visszaalszik, de amint letenném, felébred és üvölt, mintha nyúznák. Nappal is max. 1x alszik 40-50 percet és kész. Fáradt, nyűgös egész nap, enni is alig akar (csak cicit fogad el), és folyton bújik, hogy vegyem fel, de kézben se jó, csapkod, tolja el magát.

Szeparációs szorongás lenne (most állt fel), vagy az állandó frontok? Fogínye is be van durranva a rágófogaknál… vagy mindhárom?

Mit lehet vele csinálni? Ha hagyom ordítani, akkor fuldoklásig hergeli magát, de el nem alszik. A mi ágyunkba nem akarom betenni, az senkinek sem lenne jó szerintem.

Tapasztaltatok már ilyet? Mit lehetne tenni, hogy tudjon aludni?


2015. ápr. 5. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos?
2015. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogai miatt lehetséges.
2015. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor jöttek a fiam rágófogai, borzalmas 1hónapunk volt.kb egész éjjel fent voltunk. Simán okozhatja.
2015. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kend a fogínyt valamivel pl dentinox, vagy esetleg tartalmasabb vacsora, hátha éhes is.
2015. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha első gyerek, és van energiád éjjelezni vele, tarts ki a fogak kibújásáig, mert valószínűleg az bántja. Én ebben a fázisban bedobtam a törölközőt és néhány hétig a második éjjeli felsírás után magam mellé vettem. Nem minden éjjel kellett, de ha nagyon nyűgös volt, megtettem. Mellettem aludt, én is jobban mintha hajnalig ringattam volna, és nem szokott mellém. Kibújtak a fogak és esze ágában sincs éjjel randalírozni, alszik, az ágyában.
2015. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!