Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hetes a kislanyom, napkozben...

Zulej87 kérdése:

6 hetes a kislanyom, napkozben jol alszik kb.3 orankent eszik,1,5-2 oratalszik. Kisagyba szeretnem szokatni. Mit csinaljak h elobb es nyugodtabban aludjon?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba.A puki es a szeklet is van rendesen.
2015. ápr. 16. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit részletezd már kérlek. Most akkor jól alszik vagy nem? Hol alszik most és miért nem a kiságyban?
2015. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értelek.

Hol alszik most 1,5-2 órát?-Tedd a kiságyba.

Minél előbb szeretnéd, hogy aludjon, két óránál többet nem kell aludnia két evés között.

2015. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A kisagyban nem igazan alszik.Az esti furdetes utan nem tudom megnyugtatni sehogyan sem.Ejfel egy ora mire elalszik.Mit tegyek h elobb aludjon el??
2015. ápr. 16. 20:40
 4/8 Wiky93 ***** válasza:

Ezt énse igazán értem....és hol alszik? A ti ágyatokba? Miért? Megszokja és a kiságyba már nem is fog aludni...

Nyugi nálunk is volt még ilyen "picin" ez, hogy későn aludt el...maga volt a rémalom, húzta az időt éjfélig, aztán erről szépen leszokott (már nem tudom mennyi idős kora óta) 7kor volt pancsi, de mostmár, hogy du nem igen alszik 6ra csökkent a pancsi..

3hós kora óta viszont átaludja az éjszakát, 7től 7ig alszik :)

2015. ápr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A "napközben jól alszik" mennyi nappali alvást jelent? Nem lehet, hogy este egyszerűen nem fáradt?
2015. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoptatod? Hogyan altatod? Es sir Ejfelig? Lehet tul almos? Mikor alszik elotte? Irj le tobb infot igy nem tudunk segiteni!

Bar en 2 tuti dolgota tudok ezek tudta nelkul javasolni: ringasd hordozokendoben aludjon a kozeletekben illetve szoptasd meg ha keg akarod nyugtatni. Ezek altalaban bevalnak. A kisbabaknak nem a kisagyukra hanem az anyukajuk kozelsegere van igenyuk. Ha megadod mikor igenylu idovel kinovi.

2015. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igy nez ki egy napunk kb.Reggel 9 korul eszik van puki,kaki rendesen...aztan peluscsere.Kicsit nezelodik elvan.Mikor nyugos kicsit neha elalszik magatol vagy beszelek hozza.Napkozben hirdozoban van altalaban h ott legyen ahol en is ha csinalok vmit.Vagy a mi agyunkon nezelodik.Elalszik kb 10:30-11:00 korul.A babakocsiban kint kb 1,5-2 orat szokott de valtozo +- fel ora.Felebred eszik es ugyanaz a menetrend.Az utolso eves 5 korul van utana pilled egy kicsit.A furdes 7:30 kor van,akkor mar altalaban ordit,aztan megetetem bufi es onnantol kezdodik.Egyszeruen nem birok vele.Egy ideig elvan akkor kicsit meg beszelgetek neki aztan mikor asitozni kezd beteszem a kisagyba elkezdem simizni.O meg elkezd orditani.A karomban ringatas egyszer bevalt,de sem a dudolas,az enekles a kiveszem megnyugtatom visszateszem nem valt be.Aztan mar nem birom es magam melle veszem akkor mar altalaban ott a kovetkezo eves ideje megetetem es nagy nehezrn elalszik.Aztan egyszer ketszer ebred enni.
2015. ápr. 17. 08:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez alapján szerintem egyszerűen annyira fáradt az esti altatásra, hogy nem tud elaludni (a kicsik hajlamosak erre, ha túl fáradt, képes órákig sírni alvás helyett). Próbáld meg előrébb hozni az esti alvás idejét.
2015. ápr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!