Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan aki miután...

Van köztetek olyan aki miután külön szobába tette a babáját nyugodtabban aludt kicsi? Zavarhatják a zajok a mi szobánkban?

Figyelt kérdés

2013. márc. 20. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a mi nagyobb gyerekünk már majdnem egy éves volt, amikor külön szobába raktuk, na, onnantól remekül aludt, csodálkoztam is, hogy zavartuk??

A kicsit meg a nappaliban kellett altatni, úgy tudott elaludni, ha sürögtünk-forogtunk körülötte. Később ment át a tesóhoz. De egy éves korig azért általában elég sokszor felébrednek csak úgy is. Inkább utána jellemző, hogy jobb alvók lesznek.

2013. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
enyém is egy éves. fog kijött ami most épp aktuális volt, ha lemennek ezek a frontos napok és ugyanúgy forgolódik teszünk egy próbát. köszi a választ!
2013. márc. 20. 19:51
 3/11 anonim ***** válasza:

én csak a gyermekágyi időszakot töltöttem a kicsivel egy szobában, de külön ágyban aludtunk.

amikor elköltöztem mellőle, már nem kelt fel egyszer sem éjszaka, csak amikor elkezdődött a fogzás.

azt nem mondom, hogy én rögtön nyugodtan aludtam de a kicsi igen :)

2013. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi! külön van a kiságyba mégis rengeteget forgolódik, én meg mindenre ébredek.
2013. márc. 20. 19:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi most szoktatjuk át az 1 évesünket a saját ágyába. Eddig is ott kezdte az éjjelt, de az első ébredéskor átvittem magunk közé. Ez az elején még remekül működött is, de az utóbbi időben már nagyon rosszul aludt közöttünk, így mi is.

Most, hogy külön van, sokkal nyugodtabb, úgy tűnik, tényleg eljött az ideje ennek is.

2013. márc. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A nagyot 3 hónaposan raktuk külön, addig az ágy mellett volt a mózese. Akkor már csak egyszer kelt éjjel, eézrt is raktuk külön szobába, külön ágyba, és nagyon bejött. Addig is jó alvó volt, de onnantól elmaradt a forgolódás, nyöszörgés - egyértelmű, hogy zavartuk. Volt kitől örökölni, mi is éberen aludtunk addig.

A kicsi még velünk alszik, két hónapos. Sokszor kel, így nem merjük még a nővéréhez rakni, de egyértelmű, hogy zavarjuk. Amíg mi nem fekszünk le és lesz néma csend, addig bár alszik, de forgolódik, nyöszörög, néha kinyitja a szemét. Ha néma csendben vagyunk, rögtön mélyen elalszik. Úgyhogy őt is igyekszünk hamar átrakni, hogy nyugodtabb éjszakái legyenek.


Viszont van gyerek, aki külön jól alszik attól, ha valami motoszkálás van mellette. Zavarja a csend. De gyereke válogatja. :)

2013. márc. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 krisztivan ***** válasza:
Fiam 1 éves koráig maximum 2 órát volt hajlandó egyszerre aludni.Aztán sírva ébredt.Visszaaltattam újra volt 2 órám.1 évesen azt mondtam nem bírom tovább és inkább nyomorogjunk a nappaliban apával de én legalább 1 éjszakát külön szobában töltök tőle.Azóta már csak 2-3X ébred.Rájöttem(azóta már volt,hogy 1 ágyban is aludtunk)hogy miattam ébred,engem ellenőriz.Ott vagyok-e:-)) Mindig is külön ágya volt.
2013. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam az ágyában aludt velünk egy szobában 7 hónapos koráig,de egyre többször ébredt és akkor mi kiköltöztünk így neki nem kellett új helyet megszoknia, hát csak csodálkoztunk hogy milyen jókat alszik, azért ha beteg akkor bennt alszok nála és fogzáskor előfordul hogy felébred,szerintem próbáljátok meg.
2013. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
A kisfiam már az első éjszaka külön aludt. Nem mondom, hogy könnyű volt, de azt gondoltam , így lesz jó mindenkinek. A kicsi is nyugodtan tud aludni, és mi is. Persze van légzés -figyelő és babaőr is. Fárasztó, de jó dolog a különalvás. De nappal...csak kinn hajlandó aludni velünk a nappaliban, mellette jöves-menés, tv, beszéd, és ő édesen alszik:-) perze a hirtelen éles zajra felriad. Ja, és elárulom, hogy este hattól reggel hatig alszik, közben egyszer eszik:-) nagyon jó kisfiú, presze nem volt ez mindig így:-)
2013. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! kipróbáljuk :)
2013. márc. 21. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!