Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cumi miatt vannak még valakine...

Cumi miatt vannak még valakinek ilyen pocsék éjszakái, mint nekem? Én már összeesek a fáradtságtól, éjjelente remegek és ideges vagyok.

Figyelt kérdés
4 hónaposak az ikreim, az egyik egész jó alvó, neki visszaadom a cumit nagy ritkán és alszik tovább. A másik baba viszont kikészít. Éjjel 1x esznek, utána van 1-1,5 óra nyugi, amíg tudok aludni nyugodtan. Utána elkezdi a nyugtalankodást, kéri a cumit, de kiköpi, kiveszi a kezével. Van, hogy 2-4 percenként ugrálok ki az ágyból, képtelenség így pihenni. Alig várom, hogy reggel legyen, nem tudom meddig lehet ezt még csinálni.

2015. ápr. 24. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már a fogzás is beindulhat, de lehet csak pár hónap múlva lesz belőle fogacska. Nézd meg az ínyét. Esetleg esténként adsz neki pár ml Nurofent, vagy van gyógynövényes gél, bekened a kis ínyét. Én is most 3 éjszaka nem alszok pedig nekem 21 hónapos :(
2015. ápr. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:)

Nálunk kb ugyanez van. Egy hónapos a lányom, és én hülye rászoktattam a cumira. Bénázik vele, kiejti a szájából, és aztán persze nyüszög, próbálja bekapni, de nem megy neki, így a férjemmel ötpercenként adjuk vissza neki.

Nekünk egyedül az vált be, hogy evés után felveszem a karomba, megvárom míg ott elalszik a cumijával a szájában, aztán ha már jó mélyen szunyál, kiveszem a cumit és leteszem az ágyába. :)

Esetleg még ritka esetben az is sikerülni szokott, hogy kitámasztom a kezével a cumiját, ha nem mocorog nagyon, akkor ez is működik.

2015. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nézem az ínyüket, de még nem dagadt, viszont hetek óta nyálzanak. A gond az, hogy a cumi kérdés mindig így volt, kezdetek óta, csak talán nem ennyire sűrűn. Megpróbálom a nurofent, meg a gélt is. Az enyém már ugye forgatja a fejét, így van, hogy nem viszi magával a másik oldalra a cumit és ez a baj, vagy ő maga veszi ki. Amint beadom abban a pillanatban ott a keze és fogja a cumiját :)
2015. ápr. 24. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már egy kicsit nagyobb babánál, de nekünk a világítós cumik váltak be (a MAM-nak van ilyenje), ezt a gyerek is látja és vissza tudja tenni a szájába ha akarja. Kell belőle két-három darab, hogy ne nagyon kelljen éjszaka keresgélni.
2015. ápr. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó én is úgy gondolom, de még 4 hónaposan kicsi ahhoz, hogy megtalálja. Nekem is az volt a gondolatom, hogy betárazok majd cumiból és éjjel megtalálja, beteszi magának.
2015. ápr. 24. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kiköpi, kiveszi a kezével nálunk tipikusan mindig akkor van, mikor foga jön. Az én babámnak felül nagyon dagadt volt az ínye, kentük is neki szorgalmasan ott, mégsem aludtunk. Erre alul kibújt 2 foga...semmi nem látszott ott. Úgyhogy ez sem egyforma, lehet, hogy a te babádnak is jön, csak nem csúnya.
2015. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs cumi meg azert kel mert cici kell a szajaba szoval nyugi egyik sem jobb. Kitartas! Nekunk 1,5 evesen normalizalodtak az ejszakaink es meg igy is van jobb rosszabb. De ha neha kialszom maham mar az is eleg...
2015. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!