Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kúszik a kiságyban...

Szivárvány kérdése:

Miért kúszik a kiságyban alvás közben a kislányom?

Figyelt kérdés
13 hetes kislányom éjjel útnak indul a kiságyban, egyre feljebb tornássza magát, mint egy kukac kúszik, míg el nem ér a kiságy végéig. Ott belefejel a védőbe,és sírni kezd! Miért csinálja ezt,egyáltalán mit lehet tenni ez ellen? Hiszen ez az ami megzavarja az alvását...

#alvászavar #13 hetes babánál
2015. máj. 11. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem nagyon tudsz tenni semmit, max kiparnazhatod a kisagy tetejet, h ne usse be a fejet. Az en ikreim kozul a picilany ugyanigy "vandorol" ejjel, de o nem ebred fel. Hiaba szoktam ejjel - ha felkelek - visszatenni a megfelelo helyre, utana azonnal elmozdul. De egyebkent melyen alszik es atalussza az ejszakat igy is.
2015. máj. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
még ennél csak jobban fog. tegyél egy kispárnát a rácsvédő mögé,hogy annak tolja a fejét, vagy kötözz fel még 1 rácsvédőt így dupla réteg lesz. nekem is mindig bevágta a fejét meg fejjel lefelé elforgott úgyhogy vehettem olyan rácsvédőt ami körbe éri az ágyat mert hol-ide hol-oda vágta be magát.
2015. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Körbe van rácsvédő az ágyán...és nem ébred fel éjjel, csak én hallom, hogy nyöszörög, olyankor látom, hogy elakadt útközben, azaz,már nincs tovább a kiságy,ő meg még menne felfelé. Ilyenkor visszateszem a helyére, de kezdi elölről, sokszor 5-ször is, mire abbamarad... Nekem fárasztó főleg, neki max. a rugijai kopnak el a térdénél... :)
2015. máj. 11. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Hú, ez engem is érdekelne! :)

3 hónapos a kislányom, és ő is ezt csinálja, csak nem ébred fel közben.

Este leteszem, reggel,mikor megyek be hozzá látom, hogy a kiságy végében keresztben fekszik.

Nem tudom miért csinálja. 😃

2015. máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó nektek,hogy nem kell fel rá,nekem tegnap este is bevágta már megint a fejét
2015. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!