Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tudnám könnyebben elaltat...

Hogy tudnám könnyebben elaltatni 3 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
Éjjel 6-7órát végigalszik. Tápszeres baba. Evés után 1-2 óra játék következik majd kb fél óra mire elalszik, de ezt a fél órát végigsírja. Nappal kb fél órákra alszik el.A kiságyba nem tud elaludni kézbe is csak forgolódik nyűgösködik , mire nagy nehezen elalszik, utána rakom le a kiságyba vagy babakocsiba. Mit csinálok rosszul?
2015. júl. 13. 14:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szasztok! Megoldódott a problémám. :) Kiderült azért sírt folyton a karomban , mert már nagyon kényelmetlen neki. Most ha látom hogy nagyon álmos , és fáradt csak lerakom a kiságyba vagy a babakocsiba, (hasra fektetem) pár perc és alszik is. Így nemcsak fél órát ,hanem egy órát simán végig alszik. Hát kellett kb 2 hét mire rájöttem mi a gond. De most már örülök hogy nem kézben alszik el. Remélem az én példám majd segít másoknak is , hogy boldoguljanak.
2015. júl. 31. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!