Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mióta elkezdett forogni a...

Mióta elkezdett forogni a babám, nehezen tudom elaltatni, másnál is volt így?

Figyelt kérdés
Már magától aludt el és amióta forog, nem tud úgy elaludni, akár mennyire is fáradt. Vagy szopi közben vagy járkálva cicizünk és úgy szokott elaludni, de inkább az utóbbi és már nagyon fárasztó.
2015. aug. 1. 12:02
 1/8 Mumusan ***** válasza:
Persze. A saját mozgása ébreszti fel. Még egy ideig nem alszotok. Nyugi, hamar felnőnek ;)
2015. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

neked is csak azt tudom irni mint a hordozokendosnek: a mozogva es a cicin altatas nagyon rossz ut. adj neki cumit es ne vedd ki az agybol csak ha sir, akkor viszont nyugtasd meg mielott visszateszed.

mennyit alszik napkozben mi a napirend miket eszik?

2015. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mumusan ***** válasza:
Egy 3 évesnek kell tudnia egyedül elaludni...
2015. aug. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az elején cicin aludt be, aztán ringatva tudtam elaltatni, de már nem bírtam és nem is aludt annyit, csak egész nap 1 órát, de azt is úgy hogy 10 percekre aludt el, aztán jött, hogy letettem, ha sírt kivettem megnyugtattam, vissza tettem...és érdekes el is aludt úgy, 1-2 órákat aludt akkor, örültem neki, mert legalább kialudta így magát, aztán 4 hónapos korától kezdődött a forgás, azóta nem alszik el magától, mihelyst vissza tettem, már fordul is.

Cumit nem fogadja el, az ujját szopizza néha, azzal is aludt el magától, de most az se kell neki, babakocsit nem szereti, más ötletem nem nagyon van.

2015. aug. 1. 12:58
 5/8 A kérdező kommentje:

5 hónapos, anyatejes.

Nappal 5ször eszik, és 2szer alszik 1 órát, meg délután egy fél órát, de van amikor alszik 2 órát is délelőtt. Délelőtt egy fél órát kint vagyunk meg délután is kimegyünk egy kicsit, ha az idő engedi. Sokat játszunk, rengeteget mozog, forog, szopi közben is állandóan rugdos.

Este negyed 8-kor van pancsi, utána 8körül már alszik, éjszaka 1 fele ébred, eszik és alszik is tovább, aztán fél-kor ébred eszik és alszik kb.6ig.

2015. aug. 1. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:

lefekves elott szopizik?


kedved elozo...akkor az en babam csodagyerek volna hogy 6 honapos kora ota magatol alszik el?

egyebkent nem azt mondtam hogy egyedul aludjon el, hanem hogy ne mozgasban es ne cicin....nem mondtam hogy hagyja magara csak azt, hogy ne vegye fel ha felebred csak ha sir..

de lersze mindenki ugy csinalja ahogy akarja.

2015. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, lefekvés előtt.
2015. aug. 1. 16:00
 8/8 anonim válasza:
Forgó babát valóban nehéz elaltatni. Mióta forog? Csak mert ráköthetnéd egy generátorra, hogy végtelen energiát nyerj!
2015. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!