Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most 10 hónapos a kisfiam és...

Most 10 hónapos a kisfiam és nem alszik el magától csak ha elaltatom vagy evés ivás közben ha nagyon fáradt! Szerintetek mikortól alszik majd el magától úgy hogy leteszem csak hogy alvás van?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor rászoktatod. Egyelőre arra van szoktatva, hogy az öledben aludjon el.
2015. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kevés baba kéri, hogy ne babusgassák :D

én 10hónaposan döntöttem úgy, hogy akkor itt az idő :)

eleinte a tápiját megkapta a kiságyba, az ajtóból lestem, nehogy megfulladjon :D aztán ezt is elhagytuk. sírás nem volt, pár napig nyöszörgött kicsit meg milliószor felállt a kiságyba, akkor bementem, lefektettem, megsimogattam és kijöttem

2015. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wiky93 ***** válasza:

Sok baba ihenis igényli, hogy altassák!


Kedves kérdező lányomat is mindig altatni kellett.. Most 7hónapos, ha játszok vele az ágyon vagy a dökdön elalszik magától, meg ha babakocsiban van (van külön benti ami mindenhol elfér) tv-zik benne, cumi aztán elalszik magától. Van amikor nyöszörög, nemtud elaludni akkor tologatom egy kicsit a babakovsit és elalszik. Hálistennek, hogy már nem igen kell altatni :) ez kb lassacskán 1hónapja van így. Este viszont vacsizik (tápszer) a lábaimon elalszik rajta, magamhoz veszem, várok egy kicsit aztán lerakom az ágyba. Csak eljön a ti időtök is. :) de hallottam olyat aki rászoktatta, de én biztos nem hagynám sírni..

2015. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én mindig altattam igy tudott elalaludni, mindenki azzal riogatott hogy sohasem fog egyedül aludni. Most másfél éves nem engedi hogy ringasam. Eltol és mutat az agyára. Es alomba dumalja magát. En ugy gondolom ha megérik ra hogy mar nincs szüksége altatásra jelezni fogja, csak eszre kell venni. Sohasem erőltettem pici volt még rám volt szüksége. Most meg Örülök neki ha odabujik. Szoval szerintem nyugodtan altasd, ringasd amig hagyja. Kesobb még hiányozni is fog :)
2015. aug. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!