Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? 3,5 hónapos...

Mit tegyek? 3,5 hónapos koráig a babám magától aludt el, de 1-2 hete elkezdte azt, hogy cumisüveg nélkül (tápszer van benne) nem alszik el.

Figyelt kérdés
Próbáltam ringatva, cumival, popsi paskolás. Minden módszert, de általában cumisüveggel alszik el. Cumit kellene váltani? Vagy mit csináljak? Fogzás miatt vagy mozgásfejlődés van a dologba? Tanácstalan vagyok.
2015. aug. 11. 15:26
 1/3 anonim válasza:
Nekünk is akkor kezdődtek az alvásproblémák, mindig ráfogják a fogzásra, mozgásfelődésre stb.10 hós koráig én ezt el is hittem, akkorra már teljesen kikészültünk testileg- lelkileg,, hogy már ringatva sem alszik el a baba és óránként kel éjjel. A férjem már elaludt a munahelyén,stb. Így ajánlották, hogy tanítsuk meg egyedül elaluldni ( Aludj jól gyeremekem könyv módszer),azóta mindenki alszik éjjel, nem kel fel egyszer sem,és nem üvölt mikor aludni kell este. Lehet csak nekünk vált be, de bár rávettük volna magunkat hamarabb erre....
2015. aug. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Adj neki egy üveg tápszert és tedd le a kiságyba, ha elalszik szépen magától, akkor ez nem probléma. Nálunk is ez az esti rutin, fürdés után kiságyba be, cumisüveg a szájába, villany le és jóéjt. Nincs ringatás, meg ütyülüpütyü, mégis alszik rendesen.

Cumi váltáson mit értesz? Ha sima cumira, azt dobd el jó messzire. Ha a cumisüvegére, akkor olyan kell, ami nem csöpög, de rendesen tud belőle inni, nem erőlködik.

2015. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!