Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Újszülött altatása pólyába...

Újszülött altatása pólyába bugyolálva? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyon ajánlja mindenki, hogy jól "becsomagolva" :) aludjon a baba, mert az olyan neki mint az anyaméh. Próbáltátok? Bevált? Minden érdekel :) Köszönöm :)

2015. szept. 17. 23:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Unokám nem volt pólyában, de pár hetesen nagyon sírt, nem akart aludni. A lányom egy kisebb, babának való plédbe szorosan betekerte. Ha nem látom, nem hiszem el: 3 perc múlva mélyen aludt, mint akit meghipnotizáltak. Ez sokszor bevált.
2015. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevált.
2015. szept. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pólyánk nem volt. Babatakaróba bugyoláltuk. Imádta.
2015. szept. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sok babánál bejön. A nagyfiam állandóan kapálózott, a wrap pólya alját kirugdosta, őt nem tudtam becsomagolni, az öccsét néha betekerem szorosan a takarójába és van amikor megnyugtatja.

Mondjuk nálunk leginkább a hason altaás jött be mind a kettőnél.

2015. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En most tervezek polyat venni, a 2. Babamnak.

A fiamnak nem volt, viszont iszonyat hasfajos volt, ezert most minden praktikat be akarok vetni, hogy konnyebb legyen a hugicaval az elejen.

Teny, h mikor a fiam, meg a korhazban a 2. Ejjelt vegiguvoltotte, akkor jott egy nover, fogta, es egy pledbe, olyan szorosan bebugyolalta, hogy szinte sajnaltam szegenykemet. Csodak csodajara, kb 10 masodperc alatt elaludt es fel sem kelt reggelig!

Szoval en tapasztalatbol hiszek benne. :-) (fiam a legnagyobb kanikulaban szuletett, neki buntetes lett volna a polya minden nap... Lanyom decemberben fog szuletni, uh ot batran polyazhatom majd)

2015. szept. 18. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyerekfüggő.

Vettem vékony pamutpólyát, amiben a lába szabadon mozoghat, csak a kezét "köti le" ( [link] ), de a gyerek utálta.

2015. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sokan ajánlják a szoros bebugyolálást, sokaknak be is jön. Én is betekertem a fiam plédbe, de nagyon utálta, már újszülöttként is szeretett mozogni, úgyhogy nem bántam meg, hogy nem vettünk pólyát. De nektek lehet, hogy beválik.
2015. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én fiam is szerette, teljes nyugalomban nagyokat tudott benne aludni :)
2015. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek :) :)
2015. szept. 19. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!