Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan lehetne beállitani...

Hogyan lehetne beállitani kedvezőbbre az esti alvás kezdetét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy mondjuk örülnék egy este 9-es altatásnak, de rendre kudarcba fullaf. Tegnap este is úgy jött ki, hogy 6-kor szopott, és gondoltam hudejó, majd 9kor jön a következő, de ahhoz már nem kelt fel. Az este 6os volt a vacsora, onnan számitotta. Jó volna ha nem ilyen korán kezdődne az este, mert az apja pl 5-ig dolgozik, és igy esélyünk sincs elmenni mondjuk valahova hármasban, mert itthon kell lenni az alváshoz.

Valamint persze annak is örülnék ha hosszabban alhatnék reggel. De ez egyáltalán igy van? Mitől függ hogy mikor van nála a reggel? Mert nagyon gyanús nekem hogy itt nálunk az a helyzet hogy napnyugta-napkelte.

Nálatok hogy van? És szerintetek hogy toljam ki az estét? 6 után ha szoptatom az már neki a vacsorának számit. (Tegnap fél6 volt és igyis.)



2015. szept. 4. 07:28
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Ja igen, 8 hetes.
2015. szept. 4. 07:32
 2/43 anonim ***** válasza:
80%
Majd ahogy nő úgy tolodik ki az esti program is.. pici ő még.. ez az időszak nem a jövés menésről szól..Tiszteletben kell tartani a pici igényeit..... most meg amúgy is korábban lesz sötét később lesz világos.Ne piszkáld meg szegényt. Örülj hogy korábban alszik így igaz otthon de van időtök kettesben lenni később nem lesz! 1 éves a fiam tudom miől beszélek.
2015. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan kellene kitolni, minden nap egy kicsit későbbre. De a 8 hetes babàknak még nem mindog alakul ki a napirendje.
2015. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

de hogyan kéne fokozatosan kitolni, ha? igy, hogy először 7-kor aztán egy hét múlva 8kor aztán 9?

és rendben, nem siettetetm. de ezzel változna a reggele is?

meg nem tudom hogy akkor neki az a jó ha 6kor van már a vacsi vagy 7kor? mert eddig azért 8kor feküdt le, de láthatólag még előbb is le lehet tenni. És reggel 6 körül kel.

Mit gondoltok? Akkor mi neki a jó vajon, mi az ideális?

2015. szept. 4. 08:20
 5/43 A kérdező kommentje:
Vagy hagyjam ahogy kijön úgy történjen? Nem igazán értem sosem hogyan alakul ki a napirend ha én nem piszkálok bele
2015. szept. 4. 08:21
 6/43 anonim ***** válasza:
Eslő vagyok. Én hagytam egy biztos volt a fürdetés időpontja. A pici szépen beállt magától. Pont ilyentájt volt majdnem 2 hónapos. 6kor fürdettem utána evett aztán fent volt egy kicsit 7 körül aludt magy 10 körül kellt enni.( az enyém anyatejes volt.) Így éjjel 1-2 között megint kelt enni. Aztán reggel 6ig aludt. Szerintem tényleg ne piszkáld légy türelemmel kialalkul majd
2015. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
27%
Megkérdezhetem hova akartok este 6 utánenni egy 2 hónapos pici babával??
2015. szept. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

Jó de ezaz, hogy az is piszkálás a én azt mondom hogy 6or van a fürdetés. Mi van ha ő 6 kor már aludni szeretne?:)... De rendben.

És a reggel 6 az már teljesen a reggel? Mennyit kéne aludnia elvileg éjjel?

2015. szept. 4. 08:30
 9/43 A kérdező kommentje:
Nem este 6 után szeretnénk, hanem monjduk 5-től 7 ig, azért talán az nem olyan hatalmas túra... például a testvéreim születésnapjára..
2015. szept. 4. 08:30
 10/43 anonim ***** válasza:

Az en babam a masik veglet, 12 hetes, es ejfel elott nem alszik el .

9 korul van furdes, aztan szopi, altatas, es orulok ha 11:30, ejfelre elalszik. Utana 3 kor, 6 kor majd 9 kor kel.

2015. szept. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!