Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kinek hogy sikerült leszoktatn...

Kinek hogy sikerült leszoktatni a gyerekét arról hogy ölben aludjon el? És mennyi idős volt a picúr?

Figyelt kérdés
Nekünk most 10 hónapos és még mindíg nem megy az hogy ne ölben aludjon el. Tudom hogy valahol mi ronthattuk el de ez igazából már mindegy is. Hiába ott vagyunk vele simogatjuk szeretgetjük odabújunk hozzá stb csak nyüglődés van és hempergőzik az ágyon baromi álmos de nem alszik így el a vége mindíg az hogy felvesszük. Volt már hogy próbáltuk hogy had sírjon de olyan szinten képes kimerülésig ordítani hogy az valami fantasztikus. Van valakinek valami hasonló tapasztalata ezen a téren.
2015. okt. 26. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Kislányom 7-8 hónaposan magától szokott át, mindig nyújtozott a kiságy felé , igy letettem és elaludt.

Most 16 hónapos de most is néha előfordul hogy vegyem föl, a kezemben alszik el, de nincs ezzel semmi gondom.

2015. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi kisfiunk szintén magától szokott le róla, 9-10 hónaposan. Nem egyformák a babák, nálatok lehet hogy pár hónappal később jön el az ideje. Szerintem semmit nem rontottál, inkább ne erőltessétek. Legalább is mi bármit siettettünk eddig, visszafelé sült el. Minél jobban megijed este, annál jobban fogja igényelni a közelséged.
2015. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat, mi a valaszolokhoz kepest jo sokara hagytuk el az olben altatast.

En leszoktatni nem akartam, szerettem altatni, nezni, ahogy megnyugszik a karjaimban mert biztonsagban erzi magat.

Most kb egy 2 honapja tortent, vagyis 25 honapos (!!!) koraban, h elkezdtem altatni, be is aludt, de aztan elkezdte fesziteni magat, vergodott a karjaimban.

Ezt eljatszottuk kb 3 este, aztan a 4.-nel mondtam neki, h akkor menjen be az agyikojaba, odaultem melle es elkezdtem enekelni.

Sajna nem megy gyorsan az elalvas, kb fel oraba telik. Ringatva 10 perc volt.

Remelem azert ez meg rovidulni fog. :-)


Egy szo mint szaz, szerintem ne akard leszoktatni, vard ki turelmesen h o ne igenyelje az olben altatast.

2015. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kit zavar az hogy ölben alszik el? Néha az enyém is, most 13 hónapos. És akkor mi van? Beviszem, leteszem az ágyra oszt' jóvan.

Ha nem ölben, akkor cicin.

Miért probléma ez?

2015. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19 hónaposan szokott le magától. Minek ezt erőltetni? Miért zavar ez téged? Mindenre meg kell érnie a gyereknek, erre is.
2015. okt. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettő éves korától nem alszik ölben.A bölcsiben tanult meg elaludni egyedül. Addig végig ölben, néha ringatva aludt el csak. Igaz járkálni nem kellett vele, de ölben aludt. Majd leszakadt a hátam, mert sosem volt pehelysúlyú. Engem nem zavart, a gyereknek így volt jó, nem is kínoztam az egyedül alvással. A mai napig délutánonként otthon úgy alszik el, hogy mellé fekszik valamelyikőnk. Most majd 4 éves.
2015. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. két éves koráig aludt el így, akkor kapott egy rendes ágyat, leesésgátlóval, akkor közölte, hogy ott akar elaludni, azóta ott alszik el egyedül.
2015. okt. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!