Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Diákmunkázó fiúk, lányok! Ti...

Diákmunkázó fiúk, lányok! Ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Én eddig még csak suli után voltam 4 órákra, de nyáron szeretnék menni heti ötször 8 órákra is, csak félek, hogy nem fogom bírni. Ti hogy bírjátok? Nem vagytok fáradtak? Mit dolgoztok? Illetve hány órára szoktatok menni? Én 10-18 óráig vagyok beírva jövőhétre, mivel később kell menni (és kelni), ezért hátha nem leszek annyira fáradt. De nem tudom... félek, hogy attól még tiszta hulla leszek. Egyébként árufeltöltői munka.

2015. jún. 13. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Pincérkedtem. Nem kifejezetten diákmeló, így volt, hogy 16 óráztam is, igaz, feketén. Hogy bírtam? Szerinted anyámék hogy bírják az év 365 napján? Nem kell annyira sajnálni magad, és akkor menni fog!
2015. jún. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már kinőttem a diákmunkából, de így visszatekintve: (nem meglepően) SOKKAL jobban bírtam, mint felnőttként.
2015. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

16 óra? :OO Jézusom. Lehet, hogy te nem sajnálod magadat, de én sajnállak téged. Az tényleg rengeteg. Amúgy én is voltam már pincér, nem túl kellemes hosszú órákon át álldogállni meg sétálgatni.

Án is gondoltam már arra, hogy a felnőttek is bírják, akkor nekem is kell... csak mivel még sose csináltam ilet, nem tudom, hogy fogom-e.

2015. jún. 13. 15:54
 4/10 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, menni fog! persze fáradt leszel az tény , de maga a tudat, h Te most pénzt keresel, ellentétben azokkal akik anyuapu pénzén végig szorakozzák a nyarat, hidd el, azért jo. Deazért remélem, kikapcsolodás is lesz a nyaradban :)
2015. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hmm, ez tényleg jól hangzik. :D Amúgy én is szoktam számolgatni minden nap után, hogy most mennyit kerestem... tényleg jó érzés. Amúgy lesz szórakozás is, ha minden igaz, Barcelona, Róma, Avicii koncert (egy nap Sziget), All Time Low koncert (egy nap Strand Feszt). :D De a koncertek meg mondjuk a fizetésemtől függnewk, szóval... :D
2015. jún. 13. 16:57
 6/10 anonim ***** válasza:
a diákmeló nagyon jó, igen fáradt leszel, de ha jó a társaság elrepül az idő, és barátságokat is köthetsz.
2015. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Építkezésen segédkezem napi 8 órában a tűző napon :) Meglepően jól bírom ahhoz képest, hogy esztergályosként vizsgáztam idén, jövőre meg CNC gépkezelőire megyek :D
2015. jún. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én egyetemre járok ugyan, de mellette dolgozom évközben és nyáron is diákmunkásként. Egy olyan helyen dolgozom, ami szolgáltatást nyújt, és a nyitvatartása miatt 10 órát kell dolgozni egy nap. Ez heti több alkalommal fárasztó tud lenni, csak korán kelni lehet és csak későn hazaérni, nincs más opció, ráadásul nem is fér bele aznap semmi más konkrétan. De ez van, elég jól bírom amúgy, csak megfelelően kell beosztani a többi időt, pl. aludni kell éjszaka és nem bulizni menni, meg ilyen egyszerű praktikák :)


Ne aggódj amúgy, bírni fogod!

2015. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már nem vagyok diák, de én is csináltam akkoriban árufeltöltést a Tesco-ban éjszakánként. Az első két nap KO volt utána belejöttem. Te is simán meg fogod szokni majd szerintem :)
2015. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én suli mellett is csináltam délutános műszakokat 8 órában. Eleinte gyárakban (ilyen fémipari cégek), de miután látták, hogy akarom kaptam takarítós melót ahol én osztottam be az időmet, így tanultam meg ehettem is nyugodtan. :) Az elején nagyon elfáradtam, de hamar belejöttem, pedig suliban voltam kb. 1-ig utána 2-től 10-ig dolgoztam. Voltam árufeltöltéses melón is, az a többihez képest egy álom volt. :) Nagyon sokféle embert megismertem, lettek onnan is barátaim. 17\L
2015. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!